Genel Gerçek Kaçış Oyunları Öğrenci

23 Nisan – 19 Mayıs Öğrenci indirimi !

Yine bir Öğrenci İndirimi , yine fırsat , yine öğrencinin dostu, gençlerin kankası olarak karşınıza çıkan Escapist. Ve bu sefer muhteşem bir fırsatla çalıyoruz kapınızı. Ey genç arkadaşlar, duyduk duymadık demeyin, 23 Nisan 2017 ve 19 Mayıs 2017 tarihleri arasında öğrencilere harika bir indirimimiz var.

Dıdım dım dıdım. Heyecanlı mısınız ? Keza ben öyleyim, yine muhteşem bir öğrenci indirimi ile karşınıza çıkmış durumdayız. Bu sefer nasıl bir şey olacak diye merak ediyorsanız bu sefer ki indirim sizi yüzdelerle uğraştıracak bir indirim değil. Hazır mısınız ?

Evet arkadaşlar, açıklıyorum. 23 Nisan – 19 Mayıs tarihleri arası, öğrencilere sadece 25 TL .

Öğrenci İndirimi : 25 TL

Tam olarak şöyle işliyor dostlar. Bu sefer hafta sonu da dahil. Saat 6 dan önceki tüm seanslarımızda, herkesin öğrenci olması şartıyla, en az 4 kişilik öğrenci gruplara, oyunlarımız kişi başı sadece 25 TL. Yani kısaca açıklamak gerekirse. En az 4 tane öğrenci olarak geldiğinizde size oyun kişi 25 toplam 100 TL olacak eğer 5 kişilik öğrenci grubu halinde gelirseniz yine kişi başı 25 toplam 125 TL olacak. Ama unutmayın sadece 6 dan önce ve gruptaki herkes öğrenci ise geçerlidir bu indirimimiz.

Daha beklemeyin toplayın zeki  veya komik bir kaçış grubu ve derhal gelin. Bu indirim kaçmaz arkadaşlar 🙂

Neden böyle bir indirim yaptık diye soracak olursanız. Bu sene özellikle öğrenci arkadaşlarımız için yorucu bir sene oldu. Herkes dışarıda bir şeylerin derdinde iken biz zorlaşan sınavı ve artan sınav streslerini fark etmedik değil. Bu yüzden 23 nisanda öğrenci arkadaşlarımıza güzel bir sürpriz yapmak istedik.

Biraz düşündükten sonra 23 nisan çocuk bayramı ve 19 mayıs gençlik bayramını birleştirerek bu tarihler arasında öğrenci arkadaşlarımıza güzel bir indirim yapmaya karar verdik . Umarım öğrenci arkadaşlarımız yani sizlerde bu indirimden memnun kalırsınız. Umarım hediyemizi beğenirsiniz.

Bir de unutmadan sınava girecek olan bütün arkadaşlarıma buradan bol şans diliyorum ve sınavdan çıkmış arkadaşlarıma ise geçmiş olsun diyor ve güzel sonuçları olmasını diliyorum . Bu seneki yoğun sınav stresinden kaçmak isterseniz koşun gelin arkadaşlar . Her türlü sorunuzu ise yeni açılan alo kaçış hattımıza : 0532 299 60 10 whatsapp yolu ile mesaj atarak sorabilirsiniz 🙂

Bir Cevap Yazın