Oyunlar

Babam En Büyük Kahraman!

Babalarımız, kahramanlarımızdır.
19 Haziran 2016 Babalar Günü
’nde ona çok farklı bir deneyim hediye etmeye ne dersin?

Gerçek Kaçış Oyunu
Bir bakmışsın, babanın hayat tecrübesi oyundaki en büyük yardımcın olmuş.

Peki bu büyük maceraya nasıl hazırlanacaksın?
Farklı konseptlerde oyunlardan hangisini seçeceğine elbette babanla geçirdiğin zamanlara göre karar vermelisin:

1_Sifir_Noktasi
Sıfır Noktası
Matematik ödevlerini yapamadığında babandan yardım istediğin oldu mu? Çok karmaşık soruları babanın kolaylıkla çözüp sana da öğrettiğini hatırlıyor musun? Ya da evde elektrik kesildiğinde babanın şalterleri kaldırdığını. O zaman Sıfır Noktası sizin için çok da karmaşık sayılmaz, ama en az matematik dersi kadar gerilim dolu olduğunu ve elektrik kaynaklarının kesildiği bir zamanda geçtiğini söyleyelim. Eğer bu oyunu seçeceksen, baban sana çok yardımcı olacak!

ucretsiz_rez

2_Salgin
Salgın
İçinde zombilerin olduğu bir filmi gece herkes uyurken gizli gizli izliyordun ve salonun kapısı yavasça açıldı, içeri baban girdi! Sana kızacağını sandın, ama filmi beraber bitirdiniz. Korktun bazen izlerken, ama o sana bunun bir film olduğunu hatırlattı. O anda fark ettin ki, her tarafta zombilerin olduğu gerçek bir dünyada, yanında baban varsa  hiç korkmazsın! Üstelik bu salgını ikiniz durdurabilirsiniz. Salgın, birlikte izlediğiniz zombili filmlerin gerçeği. Bu kez başrollerde sen ve baban var!

ucretsiz_rez

3_1796
1796
Tarihlerle aran pek iyi olmasa da, babanın arkadaşlarıyla ettiği bir sohbet sırasında bundan uzun yıllar önce olan olayları büyük dikkatle dinledin mi hiç? Ya da büyük dedenin eskiden ne kadar büyük bir kahraman olduğunu sana hiç anlattı mı? FRP oyunlarından hoşlanıyor musun? Kısacası babanı 18. yüzyılda bir komutanın evine, çok fantastik bir dünyaya götürmek istersen, 1796 oyunu mükemmel bir hediye olacaktır.

ucretsiz_rez

Print
Agatha’nın Anahtarı
Evet, babalarımız bizim kahramanlarımızdır. Biz de kahramanların çocukları. Babana bir cinayeti bir dedektiften daha iyi çözebileceğini göstermek ister misin? Karmaşık durumların içinden nasıl çıkabileceğini, ayrıntılardan nasıl ipuçları çıkardığını, aslında dikkatinin fazla da dağınık olmadığını, kısacası tam da babanın oğlu/ kızı olduğunu ona göster! Bu onun için mükemmel bir hediye olacaktır.

ucretsiz_rez

5_Metruk
Metruk
Babalarımız nasıl da soğukkanlı. Onu hiç çığlık atarken gördün mü? Hem biliyor musun, bazen sadece büyük oldukları ve bize örnek olmaları gerektiği için olduklarından daha korkusuz görünürler. Bu gerekliliği ortadan kaldırmak ve doyasıya çığlık atmak babanın çok hoşuna gidebilir! Belki bu kez Metruk Korku Evi‘nde sen soğukkanlılığınla babana örnek olursun ve seninle bir kez daha gurur duyar. Nasıl hediye ama!

ucretsiz_rez

Bir Cevap Yazın