Basın Bülteni

Brand Week 2015’e Katıldık!

Türkiye’nin Tek Kaçış Oyunları Merkezi Escapist’in Brand Week İstanbul 2015 etkinliğine özel tasarladığı Escapist Akademi Kaçış Oyununda markalar kıyasıya yarıştı. 18-21 Kasım tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen Brand Week’teki Escapist Akademi oyununda iş dünyası profesyonelleri ipuçlarını birleştirerek kapatıldıkları kafesten kaçmaya çalıştılar. Ekip çalışması ve iletişimin ön planda olduğu kaçış oyunu bir sınav niteliğindeydi ve oyundan kaçmayı başaranlar Akademi’den mezun olmaya hak kazandı.

1

Brand Week’e özel Escapist Akademi oyunu, katılımcılara aynı zamanda kaçış oyunlarının geçmişi, bugünkü durumu ve geleceğine dair tahminlerle ilgili bilgi de veren bir sınav niteliğindeydi. Ekip çalışması ve iletişimin oyunu bitirmedeki en önemli faktörler olduğu oyundan “kaçmayı başaranlar” Akademi’den mezun oldu ve “Escapist Gamers” ünvanı aldı. Katılımcıların sınav kağıdındaki ipuçlarını birleştirerek tamamlamaya çalıştıkları bu özel oyun, kafes şeklindeki yapısı sayesinde dışarıdan da izlenebiliyor. İş dünyası profesyonellerinin belki de yıllardır uzak olduğu okul hayatı, Escapist’in Akademi oyunuyla yeniden canlandı.

ucretsiz_rez

212

Summary
Article Name
Brand Week 2015'e Katıldık!
Description
Türkiye’nin tek kaçış oyunları merkezi Escapist, Brand Week’e özel tasarladığı Escapist Akademi isimli oyunuyla etkinliğe renk kattı.

Bir Cevap Yazın