Basın Bülteni Eğlence Gerçek Kaçış Oyunları

Decathlon Spor Festivali 360° Kaçış Oyunu

19-21 Mayıs 2017 tarihleri içinde gerçekleşen Decathlon Spor Festivalinde yine boş durmadık ve Decathlon ile beraber spor dolu fiziksel aktivite dolu bir kaçış oyunu yarattık sizler için. Sonuçta sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.

Decathlon Spor Festivalinde bir çok farklı oyuncu bir çok farklı ürünü ve bir çok fakrlı spor dalını deneme fırsatı buldu.

Decathlon Spor festivali 19-21 Mayıs arasında Mall of İstanbul’da gerçekleştirildi. Bu spor festivali kapsamında bizlerde boş durmadık ve sizler için fiziksel aktiviteler ile dolu yepyeni bir kaçış oyunu ile çıktık karşınıza. Spor temalı bir festival olduğundan ilk defa kaçış oyuncuları normalde olduğundan biraz daha fazla terlediler 🙂 Bu sırada izleyenler tarafından da yoğun ilgi gören 360° kaçış oyunu, hiç durmadan aralıksız oynanmaya devam etti.

360° Kaçış Oyunu

Escapist olarak Deathlon Spor Festivali kapsamında tasarladığımız 360° Kaçış Oyununun  bulmacaları Decathlon Mall Of İstanbul mağzasındaki spor üzerine kurgulandı. Oyun “Dekatlon Sporu“ndan esinlenilerek yapıldı. Bir çok etaptan oluşan bu oyunda, oyuncular her etapta farklı bir Decathlon ürününü deneyimledi. Eğlenceli, terleten ve spor yaptıran engellerin yanı sıra, oyuncular keyifli zihinsel bulmacalar da çözerek oyunda ilerleme kaydettiler.

Escapist’in tasarladığı oyun alanı, 360° izlenebilir dinamik bir kafes sisteminden oluştuğundan, oyunu oynayanlar kadar kalabalık seyirci kitlesi de deneyimin bir parçası oldu. Sporun olduğu yerde spor izlemeyi sevenlerde birikti 🙂

Kafeslerden çıkmayı başaran oyuncular madalyalarını ve ödüllerini alarak fotoğraf çektirdiler.