Eğlence

Dünya Yakışıklılar Günü

Herkesin dünya yakışıklılar günü (yani Devr-i Alem Yağuşuhlular Günü) kutlu olsun sevgili arkadaşlar. Bugün dünya yakışıklılar günü bugün bütün erkekler birer yağuşuhlu.

Tabi siz diyeceksiniz Escapist‘in ne alakası var dünya yakışıklılar günü ile.  Öyle demeyin bizimde yakışıklı cinler ve zombilerimiz var. Bugün herkes yakışıklı. Yakışıklılar günü dediğin şey zombiler , cinler, canavarlar ve daha nice pislik yaratık içinde geçerli.  Yani iyi niyetli olsun kötü niyetli olsun , bütün yaratıklarda bugün yakışıklı. Yani erkek olanlar. Yakışıklı kadınlar da var yok değil. Şöyle diyeyim o halde ;

Bugün kendini yakışıklı hisseden herkesin yakışıklılar günü kutlu olsun

Bunun da üzerine size bir kaç tane yakışıklı yaratıkla yalnız bırakıyorum;

Yani şair diyor ki Jon Snow olsun gerekirse zombiden olsun. Adam yağuşuhlu.

 

Bu da Warm Bodies adlı filmden yağuşuhlu bir zombi kardeşmiz.

 

Game of Thrones ta Sir Jorah Mormont a.k.a. Lord Friendzone karakterini canlandıran Iaian Glen’in Game of Thrones’dan önce Resident Evil’da canlandırdığı Dr. Alexander Isaacs ı da unutmayalım. Kendisi filmin sonunda yaratığa bağlasa da çok yağuşuhlu bir delüğanlı.

 

Ve işte  yakışıklılar günü kutlanası insan. Brad Pitt’in Vampirle Röportaj adlı filminde canlandırdığı vampir karakteri sanırım yğauşukluluk konusunda noktayı koyuyor. Şu tipe bak beee , bu tip bizde olsa . . .