Eğlence

En Yaratıcı Yılbaşı Hediyesi Escapist’te

Yılbaşı Hediyesi Olarak Kaçış Oyunu:

Yılbaşı‘na kim bayılmaz?  Hep birlikte kurulan uzun masalar, yılın en güzel anıları, birlikte gezilen, görülenen yerler , deneyimlen harika anlar ve şüphesiz hediyeler yılbaşı masasının olmazsa olmazlarıdır. Herkes büyük bir keyifle yeniyıl hediyesinden bahseder. Şüphesiz hepimiz en beğenilen yılbaşı hediyesi ‘nin bizim armağan ettiğimiz hediye olmasını dileriz. Peki ya sizler bu yıl sevdiklerinize ne hediye etmek isterdiniz ? Bu yıl başında sevdiklerinizi en çok keyiflendirecek hediyeyi armağan etmeye var mısınız ?

Escapist Kaçış Oyunları Merkezi yılbaşında sevdiklerinizle deneyimleyebileceğiniz 6 farklı kaçış odası seçeneği sunuyor.  Gelin bu kaçış odalarını hep birlikte tanıyalım.

Yılbaşı Hediyesi Oyun Çeki

SALGIN

Zombi dizi/filmleri en sevdiğiniz korku türü mü ? Dünya da gerçekten zombi olabileceğine dair bir sürü teoriniz mi var ? E üstüne bir de korku benim en sevdiğim tür mü diyorsunuz ? Salgın tam sizin ve sizin gibiler için. Yeniyılda sevdiklerinizle yaşayacağınız bu ilginç deneyim bu yılın en çok hatırlanan aktivitelerinden olacak !

 

1796

Tarih kokan bir atmosferde kendinizi hem dünyanın kurtarıcısı hem de bir 18. Yüzyıl kahramanı gibi hissetmek ister misiniz ? Eski bir filmin içinde gibi hissedeceğiniz bu harika macera oyunu sizi eğlendirirken düşündürecek ve kendinizi bir puzzle’ın eşsiz bir parçasıymışsın gibi hissettirecek. Bu eşsiz deneyimi en yakınlarınızla paylaşmak isterseniz 1796 sizin için mükemmel bir yeniyıl hediyesi olacaktır.

AGATHA’NIN ANAHTARI

Yaşamı sırlarla dolu Agatha Cristie’nin hayatına dahil olmak kim istemez ? Agatha’nın Anahtarı sizlere dünyanın en iyi polisiye roman yazarının sırlarına ortak olmayı sunuyor. Olayların ardındaki sır perdesini aralamayı sevenlerdenseniz bu oyun sizin yılbaşı hediyeniz için biçilmiş kaftan !

 

METRUK

Issız mekanlardaki gizemlerden hoşlanır mısınız ? Herkesin dinlerken kulaklarını tıkadığı o hikayeler tam size göre mi ? O zaman “Metruk” sizin için mükemmel bir fikir. Yılbaşı yemeğinde kimin en çok korktuğunu anlattığınızı duyar gibiyiz. Sizlerde doyasıya çığlık atmak isterseniz şuradan oyunumuza gelebilirsiniz.

KUTSAL HAZİNE

Dünyamızın 7 harikalarından biri olan Mısır piramitlerini görmeyi kim istemez ? Nasıl yapıldığından tutunda, içindeki gizemlerin ne olduğuna kadar en çok merak edilen şeydir sanırız ki piramitler. Escapist Kaçış Oyunları Merkezi sizi “Kutsal Hazine” oyunuyla bu piramitlerin sırlarını çözmeye davet ediyor. Gerçek bir deneyim yaşayacağınız bu yılbaşı hediyesi ‘ni asla unutamayacaksınız.

 

SİCCİN

Escapist Kaçış Oyunları Merkezinin Türkiyenin en çok izlenen korku filmi  Siccin: 4’ten uyarlanan “Siccin” kaçış oyunu sizleri korkunun doruklarına davet ediyor. Sevdiklerinizle birlikte hem kendinizi bir filmin içinde hissetmek hem de bu zorlu oyunu birlikte aşmak isterseniz siccini yılbaşı hediyesi olarak seçebilirsiniz 😊

Oyunlarımıza rezarvasyon yaptırmak için web sitemizi ziyaret edebilir ya da bizleri arayabilirsiniz : !