Genel

Kaçış Oyunları ile Sen de Kendi Macera Hikayeni Yarat!

Oyun oynamayı ve macerayı sevenleri bir araya getiren kaçış oyunlarında, 7’den 70’e herkes  keyifli, heyecanlı, öğretici ve aksiyon dolu zaman geçiriyor. Escapist Kaçış Oyunları Merkezi sizi bambaşka bir dünya’ya davet ediyor. 

Yaşın kaç olursa olsun

Escapist Kaçış Oyunları Merkezi
Dünyada ilk defa bir edebiyat eserinden uyarlanan kaçış oyunu “Agatha’nın Anahtarı”

. Kaçış oyunları bir anda etrafını saran, ilgini çeken bir aktivite olarak harika bir gün geçirmeni sağlayacak.

Odadan kaçış oyunları; çeşitli konseptleri, farklı kitlelere hitap eden içerikleri ve oynama şekilleriyle herkesin beklediğinden fazlasını almasını sağlıyor. Arkadaşlarla keyifli zaman geçirmenin yanı sıra iş yerinde takım çalışmasına dair yapmak istediğin kişisel gelişim ve kurumsal motivasyon aktivitelerini kaçış oyunlarıyla başka bir seviyeye taşıyabilirsin. En efsane yönetici unvanını elde etmen artık çok kolay. Belki de hiç kolay değil! Bugüne kadar bilgisayar başında oynadığın evden kaçış, korku evi, odadan kaçış temalı tüm oyunları hatırla ve bu oyunları gerçekten yaşamaya hazır ol.

Escapist Kaçış Oyunları Merkezi Birbirinden Farklı Oyunlar, Apayrı Zevkler

Arkadaş grubuna ve ekibe özel oyun konseptleri çıkarabilen Escapist, birbirinden keyifli 6 farklı hazır kurgusuyla eğlence ve adrenalin arayışına çözüm sunuyor. Ortalama 60 dakika süren kaçış oyunlarını en verimli şekilde oynamak içinse en az 2 kişilik bir ekip gerekiyor. Sıfır Noktası ve Salgın oyunları ile zombilerden kaçmanın, zaman yolculuğunun ve dünyada kalan son yaşayanlar keyfini çıkar. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın. Zaman yolculuğu yapsan geri dönmek isteyeceğini en azından bir süre düşünmeyebilirsin. Ancak 1796 kaçış oyununda günümüze dönmek için bir saat içerisinde en iyi takım oyununu sergilemek zorundasın. Hazine avı konseptli filmleri izlerken keşke demeyenlerin çok az olduğunun farkında olan Escapist, Kutsal Hazine  oyunu ile seni ve arkadaşlarını piramitlerin gizemli koridorlarında heyecan dolu bir maceraya çıkarıyor.

Korku filmlerini izlemekten kendi alamayanlar için tasarlanmış Metruk, korku filmlerinden çok daha fazlası. Bu sefer korku dolu maceraları sen yaşayacaksın. Issızlar Köyü’nde metruk bir evde geçen korku dolu geceden kaçmak için hem sinirlerine hakim olmalı hem de sakin kalmalısın. Polisiye hikayeleri okumaktan ve izlemekten kendi alamıyorsan ünlü polisiye roman yazarı Agatha Christine’in kaybolduğu 11 günün gizemini çözebilecek misin?

Bir Cevap Yazın