Oyunlar

Escapist’te ‘Siccin 4’ Filmi Gerçek Bir Deneyime Dönüştü

Escapist Bir İlke Daha İmza Atıyor: Filmdi, Gerçek Oldu!

Trump Alışveriş Merkezi’nde bulunan Escapist Kaçış Oyunları Merkezi, 6 farklı kaçış oyunundan birini 2017 yılının en çok izlenen korku filmi Siccin 4’ün konseptinden yola çıkarak yeniledi. Böylece Siccin Gerçek Oyun Deneyimi yaratıldı. ‘Siccin Kaçış Oyunu’ açılışı filmin yapımcısı Muhteşem Tözüm , yönetmeni Alper Mestçi ve oyuncular Adnan Soral, Yasemin Kurttekin, Sebahat Adalar, Yasemen Büyükağaoğlu, Mana Alkoy, Muhammed Salih Gönültaş, Aslı Sevi tarafından oynanan oyun ile gerçekleşti.

Film Ekibi Escapist’te Korku Dolu Anlar Yaşadı

Escapist Siccin Kaçış Oyunu‘nun açılışını Siccin 4 ekibinin oyuncuları ve yapım kadrosu yaptı. Filmde canlandırdıkları karakterleri, mekanları ve oynadıkları senaryoyu gerçekte deneyimleyen ekip, korku dolu anlar yaşadı. Senaryonun Escapist tarafından yeniden yorumlanmasıyla ekip Siccin Gerçek Oyun Deneyiminde heyecan doruktaydı. 45 dakika boyunca bulmacayı çözmek için uğraşan ekip oyunun hiç kolay olmadığını ve tamamen farklı bir deneyim olduğunu belirtti. Filmin konusunu bilmelerine rağmen zorlanan ekip üyeleri birbirlerine kimin daha çok korktuğuna dair espri yaparak oyunun gerçekçiliğine vurgu yaptı.

Siccin 4 oyuncuları Escapist’te Siccin Gerçek Oyun Deneyiminin açılışını yaptı.

Escapist Trump AVM’de Heyecan Siccin ile Devam Ediyor

Filmdeki mekanların tekrar yaratıldığı oyun içerisinde 5 duyu organını da harekete geçiren bir ambians ile korku sınırları zorlanıyor. Yılmaz Ailesi’ne musallat olan bir Cin’in bulunduğu evde, bulmacaları çözerek ailenin üzerindeki laneti bozmaya çalışan oyuncular, Cin karakter Şufyezin ile karşılaşma ihtimali oyunun en gergin noktasıydı.

Siccîn filmlerinin heyecanını, Siccin Gerçek Oyun Deneyimi ile devam ettirmek isteyen 15 yaş üstü oyuncular, 2-5 kişilik ekipler halinde oynayacakları 60 dakikalık korku dolu bu eşsiz deneyime hazır olmalı. Mecidiyeköy Trump AVM’de B4 katında bulunan Escapist Kaçış Oyunları Merkezi haftanın her günü 10:00-00:00 saatleri arasında oyunculara macera dolu anlar yaşatıyor.

Escapist korku, heyecan, adrenalin sevenleri bu eşsiz deneyime davet ediyor.

Detaylı bilgi ve ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

www.escapist.com.tr

T: 0212 272 71 50

whatsapp kaçış hattı: 0532 299 60 10