Gerçek Kaçış Oyunları

Escapist Sömestr Kaçış Oyunları Turnuvası

Escapist Sömestr Kaçış Oyunları Turnuvası sömestr 1. ve 2. haftası boyunca devam edicek!

Escapist Sömestr Kaçış Oyunları Turnuvası’na Hoşgeldiniz! Turnuva detayları ve kurallarımızı öğrenmek için yazımızı dikkatlice okuyun! Bunlar dışında sizin için faydalı olabilecek her türlü bilgiyi de ekledik! İyi Olan Kazansın!

Escapist Sömestr Kaçış Oyunları Turnuvası Nedir?

Merhaba genç kaçış ustaları! Zorlu bir eğitim yarı yılını geride bıraktınız. Peki şimdi biraz eğlenceye hazır mısınız? Escapist olarak, sömestr tatilinizin 1. ve 2. haftası boyunca sürecek olan Escapist Kaçış Oyunları Turnuvasına katılmaya ne dersiniz? Yapman gerekenler çok basit! Aşağıda katılım şartlarımızı ve kurallarımızı bulabilirsin. Bunları dikkatlice okumanı tavsiye ediyoruz!

Escapist Kaçış Oyunları Turnuvası’na Katılmak İçin Yapman Gerekenler Nelerdir?

1 – Ekibini Kur

İlk olarak bir ekip kur! Daha önce bizim oyunlarımızı oynamamış oyunculardan olmasına özen göstermelisin. Haksız rekabet olmaması için bu önemli. Kopya çekerken yakalanmak, unutma ki sana sadece puan kaybettirecektir!

2 – Maceranı Seç

Yarışmak istediğiniz bir oyunumuza online veya telefon üzerinden ücretsiz rezervasyon yaptırmayı unutma! Seçtiğin oyunlarda hafta içi 10:00 – 18.00 saatleri arasında sana özel %25 öğrenci indiriminin olduğunu aklının bir kenarında tut!

3 – Daha Fazla Oyun, Daha Fazla Eğlence ve Daha Fazla İndirim

Oynadığın ilk oyundan itibaren, oyun sonrasında çekeceğiniz fotoğrafları #kacasimvar ve #escapist tagleri ile sosyal medyada paylaş. Aynı gün gireceğin 2. oyunun için anında %50 indirimi kap ve turnuvada 1. olabilme şansını katla!

4 – Yaratıcılık Süprizleri!

Sosyal medya üzerinden yapacağın her türlü yaratıcı paylaşımın, sana süpriz hediye veya indirimler kazandıracağını hatırlatmak isteriz!

Escapist Kaçış Oyunları Turnuvası Kuralları!

  • Turnuvaya sadece 14 yaş ve üstü öğrenciler katılabilir.
  • Aynı oyunu 2. kere oynayan ekip, otomatik olarak eksi ile başlayacaktır.
  • Turnuva sömestr 1. ve 2. hafta olarak ayrı değerlendirilecektir.

Puanlama Sistemi

Oyun kurallarımız dahilinde değerlendirileceğini hatırlatmak isteriz!

  • Tavan Puanı ile oyunlar başlatılır.
  • Her saniye puan kaybedilir.
  • Alınan her ipucu 300 puan kaybettirir.

Kısacası Escapist Sömestr Kaçış Oyunları Turnuvası‘ndan elde edeceğiniz başarı şu şekilde olacaktır: Diğer genel oyun kurallarımızı ihlal etmeden, en kısa sürede çıkan ve en az ipucu alan ekip en yüksek puan ile zafere doğru ilerliyor olacaktır!

Ödüller!

  •  İndirim – Sosyal medya üzerinden yukarıda yazdığımız sosyal medya tagleri ile yapılan paylaşımlar ile indirim kazanabilirsiniz.
  •  Yaratıcılık Ödülleri – Yaratıcı sosyal medya paylaşımlarına özel hediye ve indirimlerimiz olacak.

BÜYÜK ÖDÜL!

Sömestr 1. ve 2. haftasında her oyunun en yüksek puanını yapan ekiplerimize aşağıdaki ödüllerimizi ve süpriz başka hediyelerimizi kazandıracağız!

  • Escapist – Kaçış Oyunları Kupası – Bu sizin ekibinizin “Kaçış Ustası Rütbesi”nin Kanıtı olacaktır!
  • Tüm oyunlarımızda geçerli ücretsiz hediye çekleri!

Turnuva öncesi sizin için faydalı olabilecek diğer yazılarımızı incelemenizi tavsiye ederiz!

Gerçek Kaçış Oyunlarının Kısa Tarihi

Gerçek Kaçış Oyunları Nasıl Oynanır ?

Gerçek Kaçış Oyunu Oynarken Yanınıza Almanız Gerekenler

Escapist Kaçış Oyunları Merkezi

 

Escapist, 6 farklı macerada, 6 farklı odada gerçek kaçış oyunu deneyimini yaşatıyor. Oyunlar; korku, gerilim, gizem, macera ve polisiye temalarında farklı zevk ve tercihlere hitap ediyor. 2-5 kişiden oluşturacağınız takımınızla 60 dakika içinde farklı bir dünyanın kahramanı olarak, verilen ipuçlarını takip ederek görevinizi tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Ahmet Ümit’in zihin koridorlarında dolaşarak, Agatha Christie için saklanmış olan, o dünyaca ünlü anahtarı bulabilir misiniz? 1700’lü yıllar İngiltere’sindeki gizemli bir çatı katında şifrelerin peşine düşmeye ne dersiniz?Cinlerle dolu bir korku evine mi girmek istersiniz, yoksa zombilerin istila ettiği bir laboratuvara mı, ya da onların yerle bir ettiği, içinden kutsal taşı çalmanız gereken bir şirkete mi? Ya da kadim Mısır uygarlığının eseri, Keops Piramitlerinin derinliklerinde dünyayı kurtaracak kahraman mı olmayı tercih edeceksiniz?

14-99 yaş arası oyuncular tüm oyunlara, 9-13 yaş arası oyuncular bir yetişkinle beraber macera temalı oyunlara katılabiliyor. Takımdaki oyuncu sayısına göre değişen fiyatlar kişi başı 40TL’den başlıyor. Öğrencilere hafta içi 10:00-18:00 arası seanslarda %25 indirim uygulanıyor. Telefonla veya www.escapist.com.tr adresinden on-line olarak ücretsiz rezervasyon yapılabiliyor. Trump AVM’debulunan, Escapist Kaçış Oyunları Merkezi, her gün saat 10:00-00:00 arası konuklarını ağırlıyor.

Bir Cevap Yazın