Genel

ESCAPIST VR

Sanal Gerçeklik Deneyimi Artık Escapist Kaçış Oyunları Merkezimiz’de …

Trump AVM’de bulunan Escapist Kaçış Oyunları Merkezimiz’de kurulan VR oyun alanında 3D görselleştirme çözümleriyle kendinizi farklı bir dünyanın içinde hissedecek, görsel, işitsel ve dokunsal duyularınıza hitap eden detaylarla heyecanlı ve eğlenceli deneyimler yaşabilirsiniz.

VR Ekipman Özellikleri

Hayal ettiğiniz dünyaya son teknoloji ekipmanla sanal gerçeklik oyunlarıyla adım atın.

Son teknoloji tasarımı olan HTC Vive Pro ekran ; çift amoled 3,5 diyagonal, çözünürlük ;göz başına 1440×1600 piksel (birleştirilmiş 2880×1600 piksel) yenileme hızı ; 90 Hz , FOV görüş alanı ; 110°ses; yüksek çözünürlük sertifikalı başlık ile metinler daha keskin, görseller daha net görünüyor.

HTC aynı zamanda geliştiricilerin erişebileceği çift mikrofon ve ön yüze iki adet kamera ekledi. Bu sayede uygulamaların hassasiyeti artıyor. Kamera yardımıyla Mixed Reality (MR) içerikleri oluşturuluyor.

Oyun Türleri

Farklı oyun türleri ile macera, korku, aksiyon harika deneyimler sizleri bekliyor.

Kendinizi Orta Çağ dönemin’de bulacağınız yaratıkların kaleye girmelerini engellemek için ok atarak  müthiş bir deneyim yaşayabilir ya da yükseklik korkunuzla mücadele edeceğiniz uçma deneyimi vb. gibi oyunlarla keyifli deneyimler yaşayabilirsiniz.

VR oyunu ile tüm oyunların gerçekliğiyle etkileyici deneyimler sizlerle.

İster tek başına ister bir arkadaşınla bambaşka bir dünyaya adım atabilirsiniz.

Escapist Kaçış Oyunları Merkezi’mizdeki VR oyunlarımızı ve oyunları incelemek için tıklayınız.

VR KURUMSAL

Kurumsal organizasyonlarınız kapsamında VR oyununu istenilen mekana kurup farklı konseptler tasarlayabiliriz. Kurum içi etkinliklerinizde sizlerden almış olduğumuz briefe istinaden gerçek deneyimlerle, sanal dünyayı birleştirerek heyecanlı ve keyifli organizasyonlar gerçekleştirebiliriz. Şirket etkinliklerinizde ekip içi iletişim becerinizi geliştirebilir, yoğun iş temposundan sanal dünyaya adım atarak uzaklaşabilirsiniz.

VR deneyiminin Escapist Zone kurulabilir modüler oyunumuza entegre edildiği etkinliğimizi incelemek için tıklayınız.