Basın Bülteni Genel Gerçek Kaçış Oyunları

Fırtınadan Kaçış

Fırtınadan Kaçış : O NEEEDİ GIZ ? dedirten fırtınalar atlatıyoruz be sevgili İstanbul. Fırtına, sel, yağmur, şimşek adeta Zeus’un canı sıkılmış Poseidon’la langırt oynuyor. E biz ne yapıyoruz, fırtınadan kaçıyoruz.

Fırtınadan kaçış deyince fırtınada  en iyi ne yapılır diye düşünüyorum İstanbul. Fırtınada en iyi, evde oturulur herhalde, değil mi ? Yani evimizsağlam değilse ve fırtınada yıkılıyorsa o da kötü.Ama şöyle bir baktığımızda Fırtınadan kaçış demeye fırsat vermeden bizim sadık oyuncularımız yağmur, sel, kıyamet demeden, oyunlarımıza gelmeye devam ediyorlar.

Evet arkadaşlar sizden bahsediyorum. Fırtınadan kardan kıştan kıyametten kaçıp oyunlarınızı oynamaya geliyorsunuz. Biz diyoruz ki of bu selde oyun moyun kalmaz. Bir bakıyoruz bütün seanslar geliyor. Kimi yüzerek gelmiş,kimi uçarak gelmiş, kimi Atlantik üzerinden aktarmalı gelmiş ama gelmiş yani. Bu yüzden öncelikle bütün oyuncularımıza gönülden kooooooocccamann bir teşekkür ediyoruz ve size mükemmel bir eğlence hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Harbi o sel de nasıl geldiniz ki siz ?

Yani aklım almıyor, düşünüyorum, hani ben işe geldim, hava normaldi, fırtınanın en yoğun olduğu saatte AVM ‘ye giriş yapanlar oluyor. Fırtına başladıktan sonra evinden çıkıp fırtına bitmeden bize ulaşanlar oluyor. Yani gerçekten tebrik edilesi eforlardan bahsediyoruz arkadaşlar. Hani kar da falan gelmenize alışmıştık fakat böyle eşek uçurtan fırtınada bile geliyor olmanız  gerçekten taktire şayan. İşte Fırtınadan kaçış, işte başarılı Escapist oyuncusu.

İŞTE BİZE GELENLERDE BU AZİMLE GELDİLER !