Gerçek Kaçış Oyunları

Gerçek Kaçış Oyunları Oynarken Yanınızda Getirmeniz Gerekenler

Gerçek Kaçış Oyunları Oynarken Yanınızda Getirmeniz Gerekenler nelerdir, korku evleri ve evden kaçış oyunları

Gerçek Kaçış Oyunları Oynarken Yanınızda Getirmeniz Gerekenler nelerdir merak ediyorsanız merak etmeyin bu konu gerçekten çok basit birkaç başlık altında toplanabilir. Normalde bilgisayar ortamında oyun oynarken mutlaka yanınıza çay kahve belki biraz bisküvi ve çerezle idare edebilirsiniz peki ama gerçek kaçış oyunları oynarken yanınızda getirmeniz gereken şeyler ne olabilir.

Gerçek Kaçış Oyunları Oynarken Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Nelerdir?

1 – Ekibini Kurmalısın!

Öncelikle kendinizi getirmeniz lazım. Komik ama gerçek. Kendiniz dışında yanınıza ilk olarak arkadaşınızı, sevgilinizi, eşinizi ve dostunuzu alarak bir ekip kurmuş olmanız önemli. Gerçek kaçış oyunları en az 2 kişi ile oynanabilir. Tek başınıza girip tüm alkışı toplamak gibi bir hedefiniz var ise yanlış yerdesiniz demektir.

Gerçek kaçış oyunları tabiatı gereği güzel bir takım çalışması ve motivasyon aktivitesidir. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızı tanımak ve kaynaşıp daha sıkı bir ekip olmak istiyorsanız gerçek kaçış oyunları biçilmiş kaftan!

Bundan sonrası biraz daha kişisel olabilir

2 – Rahat Kıyafetler Giymelisin!

Üzerinizde kendinizi rahat hissedeceğiniz kıyafetler olması bizce önemli. Hareket kabiliyetinizi ve aklınızı kurcalamayacak türden seçimler sizi oyun alanlarımızda daha rahat hissettirecektir.

Şirket politikalarımız gereği sizleri kafesler arasına atmaktan ve tünellerde emekletmeden rahat edemiyoruz!

3-  Aklınızı Yanınıza Almayı Unutmayın!

Gerçek Kaçış Oyunları oynarken yanınızda getirmeniz gerekenler arasında bizce en önemli üçüncü konu aklınız! Unutmayın ki günlük hayatın stresinden sizi 1 saatliğine de olsa uzaklaştırmak bizim görevimiz. Gün boyunca sizi sıkan ve yoran düşünceleri oyun alanına girmeden önce kişisel eşyalarınızı bırakabileceğiniz dolaplarımıza kaldırabilirsiniz. Cep telefonlarınız gibi sizi sanal dünyada tutan araç gereçlerden bir süre kopmak inanın daha rahat hissettirecek ve seçtiğiniz macerayı doyasıya yaşamanıza imkan sağlayacaktır.

Bir saatlik oyun süresi zarfında siz ve ekibinizin keyif dolu bir heyecan yaşaması için gördüğünüz gibi çok fazla bir şeye ihtiyacınız yok. Kendinizi, ekibinizi ve aklınızı yanınıza aldıysanız sizler için hazırladığımız zorlu bulmacaları çözerek geçirdiğiniz zorlu günü arkanızda bırakmış olacaksınız.

Bunlar dışında herhangi bir araç gereç ihyacınız olmayacaktır! Oyun dünyalarımız size gerekli olan tüm malzemeleri, ipuçlarını ve yönlendirmeleri içermektedir!

Ayrıca hatırlatmak isteriz ki, gerçek kaçış oyunları aileniz ile kaliteli zaman geçirmek için harika bir eğlence fırsatıdır. Çocuklarınızla özellikle daha yakın olmak, onlara analitik düşünmeyi, takım çalışmasını ve en önemlisi problem çözmenin inceliklerini öğretmek istiyorsanız vakit kaybetmeden http://www.escapist.com.tr/ adresinden oyunlarımızı inceleyin. 6 farklı maceramızdan birini seçerek dilediğiniz gün ve saat için ücretsiz rezervasyon yapabilirsiniz

Sizleri İstanbul Avrupa Yakasındaki En İyi Gerçek Kaçış Oyunları Merkezimi Escapist’te untulmaz bir maceraya bekliyoruz!

Kaçarken arkada kimseyi bırakma! Bu bir takım oyunu!

Hoşçakalın.

 

Bir Cevap Yazın