Genel

Marka Deneyimi Etkinlikleri

Marka Deneyimi Nike React Lansmanı

Bazı markalar vardır ve bu markaların kendilerinden daha iyi rakipleri olsa bile gönlümüz başka markayı satın almaya gitmez. Çünkü bize sunulan marka deneyimini öylesine içselleştirmişizdir ki markayla bağ kurmuşuzdur. İçselleştirdiğimiz bu marka deneyimi beş duyumuza ve daha fazlasına hitap eden her şeyi kapsar.

Marka deneyimi bir çok markanın pazarlama stratejilerinde hızla yükselen bir trend haline geldi. Çünkü başarılı bir marka deneyimi müşterinin markayla bağ kurmasında en etkili yöntemlerden biri. Deneyimsel pazarlama adı altında hedef kitleyi, yeni ürünle ve hizmetle buluşturabileceğiniz marka deneyimi etkinlikleri, markayı sadık müşteri portföyü olan bir kurum haline getiriyor. Hedef kitle, bir markanın yeni ürün, hizmet veya teknolojisiyle deneyim odaklı bir etkinlikle tanıştığında, o markanın değerleri ve ürün faydalarını en etkili ve eğlenceli biçimde algılamış olur.

Günlük hayatta pek çok markadan mesajlar alan müşteri için bu deneyimsel yaklaşım markayla bağını kuvvetlendiriyor.

Marka Pazarlamasında Oyun Deneyimi

Kurumsal markanızın bütünleşik pazarlama faaliyetleri arasında yer alan PR, tüketici kampanyası, ürün lansmanı vb. kapsamında yaratıcı ve orijinal fikirli kurumsal etkinlikler için Escapist olarak tamamen marka değerlerinizi yansıtan bir deneyim tasarlıyoruz. Etkinliklerde markanın hedef kitlesine yönelik gerçek hayat oyun deneyimi ile değerlerinizi kalıcı hale getiriyoruz. Son dönemde gençler ve profesyoneller, hayatı dijital yaşarken, eğlenceli, heyecanlı, zekice tasarlanmış, fiziksel ve mental bulmacalarla dolu gerçek oyun deneyimlerinden büyük keyif alıyorlar. Böylece hem hedef kitle mutlu ediliyor hem de marka değerlerine istenilen sadakat kazandırılıyor.

Escapist, markaların Lansman, PR/Influencer Aktivitesi, Kaçış Odası Marka Yerleştirme gibi pazarlama aktiviteleri için etkinliğe özel tasarladığı oyun deneyimleriyle hizmet veriyor.  Oyunların tasarım, üretim ve operasyonuyla beraber istendiğinde tüm etkinliği yöneterek yaratıcı, özgün ve etkileşimi yüksek deneyimler yaratıyor. Tüm bunların yanı sıra oyunlar sırasında çıkan görsel ve hikayesel içeriğin sosyal medyada doğru bir strateji ile kullanılmasıyla istenilen mesajın geniş kitlelere yayılması da sağlanmış oluyor.

Sizler de hedef kitlenize özel marka deneyimi tasarlamak ve fark yaratan etkinlikler gerçekleştirmek istiyorsanız 0212 272 0 372 (ESC) no’lu telefondan bizi arayabilir ya da e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Marka Deneyimi ile ilgili örnek etkinliklerimiz için aşağıdaki linklere tıklayabilir, daha fazla bilgi için www.escapistevent.com.tr sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.