Basın Bülteni Beyaz Yaka Eğlence Gerçek Kaçış Oyunları Şirket

İsyan: Şirketler ve Beyaz Yakalılar Ayaklandı “Bizi Oyuna Götürün”

esc_19021_2333
esc_19021_2333
esc_19021_2333
esc_19021_2333
esc_19021_2333
esc_19021_2333
esc_19021_2333
esc_19021_2333
esc_19021_2333
esc_19021_2333

Bir son dakika haberi ile daha birlikteyiz en son eklenen beyaz yakalılar  neden kaçış oyunu oynamalı , onlar için en uygun kaçış oyunları nelerdir ve şirketler neden kaçış oyunu oynamalı , onlar için en uygun kaçış oyunları nelerdir konulu yazılarımızdan sonra önünü alamadığımız bir isyan başlamış durumda. Bütün beyaz yakalılar isyan etmekte ve bütün şirketler batmak üzere. Escapist yüzünden başlayıp bütün dünyaya yayılan bu kriz kaçış oyunlarının değerini geç anlayıp kendi şirketleri, müdürleri ve belki de hükümetleri tarafından kandırılıp. Kaçış  oyunlarından soğutulma yöntemiyle rencide edilen bir grup isyancı beyaz yakalı tarafından başladı.

Bu isyancılar ” V ” maskeleri takarak etrafta ufak tefek bağırışarak grev çabasındaydı fakat sesleri bütün şirket çalışanları ve beyaz yakalılar tarafından duyuldu. Yıllardır bu içe atılmışlık ile mücadele edemeyen beyaz yakalılar ve şirket çalışanları artık isyan etti ve haklarını aramaya başladı. Dışarıda her yer duman altı her yer talan edilmiş durumda. bu isyancılarında tek isteği kaçış oyununa gelmek.

“Hepimiz kaçmayı hak ediyoruz”

Röportaj yaptığımız isyancılardan biri ” Hepimiz beyaz yakalı insanlarız, ayrıca yakanın mavisi, beyazı, sarısı olmaz, hepimiz özümüzde ‘YAKALIYIZ’ ve hepimiz kaçmayı hak ediyoruz. Ey patronlar, ey devletler, EY TRUMP (AVM) duy bizi ! Biz de kaçmayı hak ediyoruz” dedi ve bağırarak önündeki otobüse tırmanıp ” Oynamayan olmasın , kaçışlara doymasın ” diyerek slogan atmaya başladı ve etrafına büyük bir kalabalık topladı. Kontrolden çıkan kalabalığın arasında kalan özel haber ekibimiz de isyana katıldı.

“İşte bunlar hep oyun!”

Başka bir bölgede başka bir ekibimizin röportaj yaptığı başka bir beyaz yakalı ise duygularını şöyle belirtti “Yahu arkadaşım, biz hep çalıştık tamam mı ? Hep sabah demedik akşam demedik sadece çalıştık. Karşılığında maaşlarımızı aldık evet ama hepimiz patronlarını seven insanlardık onlarda bizi severdi. Tek bir isteğimiz oldu ya. Her şeyden feragat etmeye hazırdık. Kaçış oyunu istedik biz. Bizi de götürün hem bizi daha iyi tanıyın özelliklerimizi öğrenin hem de eğlenelim dedik. Önce sallamadılar. Daha sonra gizli tehdit telefonları başladı. Sonra ise saldırılar. . . Bunların komplo olduğunu nasıl bilebilirdik ki ? BİZİ OYUNA GÖTÜRECEKLERDİ HESAPTA ! ONUN YERİNE OYUNA GETİRDİLER BİZİ ” . Bu röportajdan sonra zombiye dönüşen isyancı o bölgedeki haber ekibimizi yedi.