Basın Bülteni

Kaç Bakalım !

Escapist Kaçış Oyunları Merkezinde,
Bu Kez Kurumsal Çalışanlar Kahraman!

Ahmet Ümit’in zihin koridorlarında dolaşarak,
Agatha Christie için saklanmış o dünyaca ünlü anahtarı bulabilir misiniz?
1700’lü yıllar İngiltere’sindeki gizemli bir çatı katında şifrelerin peşine düşmeye ne dersiniz?
Cinlerle dolu bir korku evine mi girmek istersiniz,
Zombilerin istila ettiği bir laboratuvara mı,
ya da onların yerle bir ettiği, içinden kutsal taşı çalmanız gereken bir şirkete mi?

Hürriyet İK

 

Escapist’te farklı bir dünyaya adım atan oyuncular, 6 farklı macerada 6 oyundan seçimini yaparak, 2-5 kişilik ekiplerhalinde her oyunun senaryosu doğrultusunda ipuçlarını izleyip, bulmaca ve şifreleri çözerek 60 dakikada kaçmanın yollarını arıyor.

Oyunlar, çalışanların takım çalışması, ekip içi iletişim, liderlik, analitik düşünme, problem çözme, yaratıcılık, zaman yönetimi, gözlem ve motivasyon becerilerini sergilemesine ve geliştirilmesine imkan veriyor. Oyunların turnuva şeklinde oynanmasıyla etkinliğin heyecan dozu artırılıyor, indoor ve outdoor ortamlara kurulabilir özel tasarım oyunlar ile kaçış oyunu deneyimi her yere taşınaunileverbiliyor.

İK Kişilik Analizi hizmeti ile çalışanların oyun sırasında öne çıkan özelliklerinin değerlendirmesinin yapıldığı, deneyimli İnsan Kaynakları Uzmanları tarafından hazırlanan Kurumsal Katılımcı Analiz Raporu sunuyoruz. Bu raporlarda oyuncular oyun sırasında sergiledikleri 5 ana ve buna bağlı 15 alt alandaki becerileri, Liderlik Çarkı ile de ortaya koydukları liderliğin tarzı değerlendiriliyor. Bu raporlar çalışanların görev yapacağı proje gruplarını oluştururken, alacakları eğitim planlarını oluştururken İK birimleri ve yöneticiler tarafından bir referans olarak kullanabiliyorlar.

Çalışanlara eğlenceli ve heyecanlı bir deneyim yaşatırken, kurumunuzun insan kaynakları yönetimi hedeflerine katkı sağlayan bir etkinlik gerçekleştirmek için…

 

ucretsiz_rez 

Bir Cevap Yazın