Genel Gerçek Kaçış Oyunları Özel Günler

Kaçış Oyunlarında Sürpriz ve Özel Günler

Kaçış oyunlarında sürpriz ve özel günler dediğimizde aslında aklınıza çok ilginç şeyler gelebilir. Çünkü  özel günler zaten başlı başına değerli ve mutlu günlerdir. Bunu bir de kaçış oyunu ile kombine ederseniz unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Aslında kaçış oyunları genel olarak bu tarz şeylere çok müsait. Özellikle sürpriz yapmak istiyorsanız. Kaçış oyununda etrafı araştırırken bir anda karşınıza bomba gibi bir sürpriz çıkması çok zevkli olmaz mıydı ? Bazen hayat kaçmayı gerektirir. Kaçarken de durup kutlamayı. Eğer bir gün içinizden birilerine sürpriz yapmak veya çeşitli günleri daha farklı kutlamak isterseniz eğer size nasıl olabildiğine dair iki ufak örnek vereyim.

Doğum günün kutlu olsun, şimdi kaçabilir miyiz ? zombi geliyo !

Evet kimi insanlar odalarımızda doğum günü kutladılar. Tabi yanlış anlamayın odaya pasta sokmak falan yasak fakat isteğe göre farklı varyasyonlarda kutlamalar yapabilirsiniz. Örneğin 4 arkadaş odada araştırma yapıyorsunuz tabi doğum günü olan kişi hariç hepiniz haberdarsınız ki ; Şu spesifik puzzle çözülüp bir sonraki kutu veya çekmece açıldığında içinden bir sonraki ipucu çıkacak. Ve yanında bir de sürpriz hediye bir şey çıkacak. Bu yüzden spesifik olarak o kişinin o kutuyu veya çekmeceyi açtığından emin olacak şekilde hareket ediyorsunuz. Ve sonrası neşeli bir anı.

Veya eğer hafta içi ise bize pastanızı getirin. Game master’larımız sizi ellerinde doğum günü pastasıyla beklesinler ve oyundan çıktığınızda ” SÜÜÜÜÜRPRİİİİİİZ ” . Eğer ikisi de yetersiz diyorsanız ikisini birden de yaparız 🙂

Benimle evlen, Agatha’nın anahtarını çilingire yaptırtırım ben senin için!

Evet yanlış duymadınız. Oyunlarımızda evlenme teklifleri de oluyor. Hemde sandığınızdan çok daha sık. Biraz önce anlattığım çekmece ve kutuda bulunan sürpriz gibi. Yeni çözülen bir puzzle ardından karşınıza kocaman bir sürpriz çıkabilir. Bu şekilde teklif etmenin baya etkili olduğuna yıllar içinde şahit olduk . Hatta hanımlar evet desin diye korku oyununa sokup sonra tam oyunun çıkışında yüzükle karşılaştıranlar bile oldu 😀 . Bu şaka tabi ki fakat korku oyununda teklif eden olmadı değil. Biz de girişte gergin olan hanımların, genelde çıkışta baya memnun çıktıklarını tespit ettik 🙂

En yaratıcı evlilik teklifi ve en eğlenceli doğum günü gibi özel günler organizasyonları için bizleri 0212 272 71 50 no’lu telefondan arayabilir, beraberce bu önemli gününüzü planlayabiliriz.

Bir Cevap Yazın