Genel

Kaçış Oyunu ile Unutamayacağın Bir Deneyime Hazır Ol!

Yapay ortamdan gerçek ortamlara geçip, sanal eğlenceden gerçek bir deneyime terfi etmek mi istiyorsun? “Şifreleri çözmek, ipuçlarını takip etmek benim işim, adrenalin ise tek vazgeçemediğim.” diyenlerden misin? “Tek başıma değil, sevdiklerimle bir macera peşindeyim, yıllarca unutamadığım; keyifle andığım, her ortamda anlatacağım bir deneyim yaşamak istiyorum.” diyorsan kaçış oyunları tüm beklentilerini karşılayacak.

Macera ve gerilimi aynı anda yaşamak istersen en revaçta olan seçeneklerinden biri kaçış oyunu. İstersen korku ögeleriyle donatılmış gizem dolu bir evden kaçış, istersen ipuçları ile dolu esrarengiz bir odadan kaçış ile unutulmayacak bir deneyim yaşayabilirsin. Korku, macera, bilim kurgu, aksiyon kısacası eksikliğini yaşadığın her ne ise sonuna kadar sahip olacaksın.Kaçış oyununun anahtar kelimesi; gerçeklik. Gerçek ortam, gerçek ipuçları, gerçek nesneler kaçış oyunu deneyiminin en önemli noktaları.  Vadedilen ise; gerçek macera, gerçek korku, gerçek adrenalin. Yaşanacak korku ve macera o kadar garantili ki; hamile bayanların, kalp ve epilepsi hastalarının kaçış oyununa katılmaları önerilmiyor. Durum bu kadar ciddiyken, “Acaba hala gerçekten farklı bir deneyim yaşayacak mıyım?” gibi soru işaretlerin var ise tekrar düşünmen gerek!

Kaçış oyununa arkadaşlarınla, ailenle ya da  iş arkadaşlarınla katılabilirsin. Takım ruhunu sonuna kadar yaşayabilir, yaşatabilir, oyun sonunda grup içerisindeki kahraman olabilirsin. Genellikle 2-5 kişilik oyun kurguları mevcut. Kaçış oyunu için fazla hevesli bir topluluk içindeysen ve oyuna katılım sınırı olduğunu düşünüyorsan, küçük bir hatırlatma yapmamız gerek. Örneğin; şirketteki tüm arkadaşlar adrenalinin dibine vurmak istiyorsun, ancak herkesin oyuna dahil olamayacağını düşünüyorsun; Escapist elbette ki bu isteğini geri çevirmiyor. Şirketlere özel oyun senaryo yazıp, yine size özel etkinliklikler hazırlıyor. Hevesinin kursağında kalması gibi bir durum söz konusu değil yani, rahat olabilirsin.

Escapist Kaçış Oyunları Merkezi’nde www.escapist.com.tr adresinden detaylı bir şekilde inceleyebileceğin, 6 farklı senaryoda kaçış oyunları var. Macera mı korku mu? İlk kaçış oyunu deneyimin mi yoksa bu işin üstadı mısın? Sana özel önerilere tek tıkla, kolay bir şekilde ulaşabiliyorsun. Dizginleyemediğin maceracı bir ruha sahipsen fakat “Bu ilk deneyimim olacak.” diyorsan, 1796 kaçış oyunu ile sır dolu bir dünyaya adım atabilirsin. “Ne ilk deneyimi, macera benden sorulur!” diyorsan Agatha’nın Anahtarı ile gizemli bir yolculuğa çıkabilirsin. “Macera ve korkuyu bir arada yaşasam ne güzel olurdu.” diye düşünüyorsan; Sıfır Noktası ile gerilim, macera ve bilim kurgu dünyalarına aynı anda girebilir, benzersiz bir deneyimin parçası olabilirsin. Korku evleri özel merakın ise cinlerle dolu Metruk veya zombilerden kaçacağın Salgın senin seçimlerin olmalı.

Escapist’te bu kez kahraman sensin!

Bir Cevap Yazın