Genel

Kaçış Oyunu Oynadıktan Sonra Hayatında Değişecek 5 Şey

Eğer oyunlarımızdan en az birini oynadıysan, zamanında kaçamamış olsan da yaşadığın deneyimin günlük hayatına kattıklarına şaşıracaksın. 🙂 Senin için sıraladık!

1. Daha Fazla Enerji

Bir fincan kahve içerek aldığın enerjiyi düşün, ve şimdi onu 35 ile çarp. Odadan çıkarken sahip olduğun enerji işte bu kadar büyük. Üstelik etkisi tüm gün sürüyor!

2. Daha Fazla Zeka

Kaçış oyunu oynadıktan sonra daha zeki olacak ve daha mantıklı kararlar aldığını göreceksin. Sudoku ya da benzer diğer bulmacaları çözerken ya da okulda ders dinlerken beynin nasıl işliyorsa, bir kaçış oyunu oynadıktan sonra da öyle işleyecek. Ama arada küçük bir fark var, bunun gerçekleşmesi için tüm gün oturmak zorunda değilsin!
Okulda iyi bir not aldığında, ya da işyerinde büyük bir işe imza attığında bize teşekkür etmeni bekliyoruz. Şimdiden söyleyelim. 🙂

3. İstenmeyen Yağlardan Kurtulmak

Evet. Oyunlarımızı oynadığında istenmeyen yağlarından kurtulabilirsin. Ama yanlış da anlama, kilo verebilirsin demiyoruz. Sonuçta bunlar sadece oyun. 🙂 Tüm oyunlarımızı oynamak, sana six-pack falan da vermeyecek. Demek istediğimiz şu: adrenalin ve yağ yakımı arasında direkt olarak bir bağlantı vardır. (Burada yeni bir şey öğrendin!) Vücudunda adrenalin dolaşırken, metabolizman kasları korumak için yağları yakmaya başlar. Bir şey olursa, kasa ihtiyacın olur diye. 🙂
Ve son bir şey, süreyi başlattığımızda vücudunda dolaşmaya başlayacak olan adrenalini tahmin bile edemezsin.

4. Yeni Arkadaşlar Edinmek veya Eskilerle Arayı Düzeltmek

Arkadaşlık, birbirimizle harcadığımız zamanla değil, paylaştığımız deneyimlerle oluşur. Kaçış oyunu oynamak hem eğlencelidir hem de aranızın soğuk olduğu bir arkadaşınla buzları eritmenizi sağlayabilir. Çünkü aranız ne kadar kötü olursa olsun ortak bir amacınız vardır; zamanında oradan kaçabilmek.

5 – Anahtarlarını Bir Daha Asla Kaybetmemek!

Anahtarlarının kaybedip kendi evinde kilitli kalan, bir saatten bile daha fazla gerçek kaçış oyununu istemeye istemeye oynayanlara sesleniyoruz!
Oyunlarımızı oynadıktan sonra, gizli anahtarları bulma konusunda uzmanlaşacaksın. Normalde belki de dikkat etmeyeceğin ipuçlarını daha kolay bulabileceksin ve en önemlisi de…….
Kendi evinde kilitli kalmayacaksın!!

Sondaki coşkuyu biraz abartmış olabiliriz.
Ama düşünsene bi’. Hayatını değiştirmeye hazır mısın?

BU KEZ KAHRAMAN SENSİN.

ucretsiz_rez

Bir Cevap Yazın