Beyaz Yaka Eğlence kahve dünyası Oyunlar

Kahve Dünyası Yeni Ürün Lansmanı

Kahve Dünyası

Kahve Dünyası yeni çıkardığı el yapımı fındık kremasını Escapist tarafından hazırlanan oyunla ana fabrikasında duyurdu. Influencerların katılımıyla gerçekleşen etkinlikte fındık kremasının üretim süreci deneyimlendi. 3-6 kişiden oluşan 4 ekibin katılacağı şekilde tasarlanan parkurda katılımcılar el yapımı kahve kremasının kaliteli içeriği, katkısız doğal malzemeleriyle birlikte kısa raf ömrüne sahip olması gibi birçok faydayı, takipçileriyle oyun sırasında canlı içerik olarak paylaştılar. Lansman süresince tasarlanan özel senaryo’ya göre yarışan ekipler eğlence ile lezzetin iç içe geçtiği bir  deneyim elde ettiler.

Escapist’ten Kahve Dünyası ‘nın Yeni Ürününe Özel Etkinlik

Kahve Dünyası etkinlik koordinatörlerinin verdiği briefe istinaden yaklaşık üç hafta yoğun tempo ile özel senaryo yazan ve oyunun üretimini yapan ekibimiz, bir gece öncesinden oyunu kurdu ve ertesi sabah oynamaya hazır halde getirdi. Sabah işe geldiklerinde yeni lezzetlerini oyun parkuruna yerleşmiş olarak gören şeflerin heyecanı gözlerinden okunuyordu.

Oyun Başlasın!

Oyuna katılacak olan influencerlar ile önce oyunun senaryosu ve briefi paylaşıldı.

 “Yıllarını insanları mutlu etmeye adamış bir şef ve yardımcıları her gün yeni tarifler yeni reçeteler yaratır, insanlara denetirmiş. Şefin amacı bugüne kadar ulaşılmamış bir lezzet yaratmakmış. Yıllarca yaptığı araştırmalar sonucunda bu kusursuz lezzete ulaşmış: El Yapımı Fındık Kreması! Ama bu fındık kremasını kimseyle paylaşamadan sırra kadem basmış. Kremalar dev bir sandık içinde kilitli kalmış. “

 Oyunun hikayesi anlatıldıktan sonra profesyonel game masterlarımızın yönlendirmesiyle oyun başladı. Dört farklı takımın oynayabileceği şekilde kurgulanan oyun, dört anahtarın bulunacağı sandıkların açılmasıyla devam etti. Tüm takımların anahtara ulaşması ile otomatik olarak açılan sandıkların içerisinde Kahve Dünyası el yapımı fındık kremaları çıktı. Oyunu tamamlayan katılımcılar alkışlar içinde Kahve Dünya ‘sının yeni fındık kremasının tadına baktılar.

Kahve Dünyası
Kahve Dünyası Fındık Kreması Lansmanı

Daha önce de bir çok kurumsal şirkete hizmet vermiş olan Escapist tamamen sizlerin verdiği bilgilerle etkinliğinize ve şirketinize özel oyunlar tasarlıyor. Sizlerde şirketleriniz için özel günlerde, lansmanlarda, motivasyon etkinliklerinde daha yaratıcı fikirlerle karşılaşmak istiyorsanız sitemizden Kurumsal Firmalar için yaptığımız etkinliklere bakabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz 😊

Web sitemiz:

www.escapist.com.tr

t. 0212 272 71 50

Diğer Marka Pazarlama Etkiniklerimiz İçin: