Genel

Korku Evi; Etkisi Kalıcı, Saf Korku Garantili ve Sadece Cesurlar İçin

Monotonlaşan hayatına renk katmanın zamanı sence de şimdi değil mi? Dostlarınla, ailenle, iş arkadaşlarınla kısacası birlikte vakit geçirmekten zevk aldığın kişilerle korku evi deneyimi yaşayabilirsin. Sonra ne mi olacak? Yıllarca keyifle anlatabileceğin eşsiz bir deneyimin parçası olmanın haklı gururunu yaşayacak ve bunu herkesle paylaşacaksın.
Hadi itiraf et; korku hikayeleri, korku filmlerini çok seviyorsun. Bunlar hepimizin hayatında var. Korku filmleri ve hikayeleri bizleri korkutsa da dinlemekten ya da izlemekten asla vazgeçmeyiz. Damarlarımızda akan kanın hızlanması mıdır, cesaretimizin somut göstergesi midir bilinmez ama hiçbirimiz kendimizi o korkuyu hissetmekten alıkoyamayız. Etkisini yaşamak bile güzel gelir bazen, her an korkumuzu ateşleyecek bir işaret bekleriz. Ama çoğu zaman etkisi çok uzun sürmez. Parçası olunmayınca zamanla unutulur ve bizim için anlamsızlaşır.
Peki etkisi uzun sürse, kısa zamanda unutulmasa ve hatta her hatırlandığında tüylerimizi ürpertse? İşte korku evi oyunları tam da bunun için var. Kaçış oyunları içerisinde en zor ve kesinlikle en iddialısı… Her ev, her oda yeni bir korku dalgasına açılıyor. İpuçlarını takip et, şifreleri çöz, korkunu dizginle, gerçek korkuyu hisset ama pes etme, yaşadığın her duyguyu hatırlayacaksın. Gerçek panik, gerçek korku ve gerçek adrenalin isteyenler için cesaretlerini test etme şansı sunan korku evi oyunları hayatınızda yepyeni bir sayfa açacak.
Escapist farklı seçenekler ile korku evi deneyimi sonuna kadar yaşamanı sağlıyor. Zorluk ve adrenalin dereceleri farklı korku evi oyunları ile eşsiz anlar yaşayabilirsin. Sevgilinle de ailenle de iş arkadaşlarınla da bu deneyimi yaşaman mümkün. Yok ben daha kapsamlı, daha fazla kişiyle bu deneyimi yaşayacağım diyorsan, onun da çaresi var. Talebin doğrultusunda sana özel etkinliklerin hazırlanması gibi bir şansın da mevcut.
“Tamam her şey güzel de korku evi oyunları derken?” diyorsan, bir kaç örnekle zihnini berraklaştırabiliriz. Escapist.com.tr adresinde detaylarını bulup rezervasyon yaptırabileceğin korku evi oyunları arasında Metruk korku evini seçersen, ıssız bir köy yerinde, en az köy kadar ıssız bir evde vakit geçirebilirsin. “Yok bu pek cazip değil.” dersen, bilim kurgu ve korkuyu bir arada yaşayabileceğin ve hatta kahraman olabileceğin Salgın oyunu ile korku evi dünyasına giriş yapabilirsin. “Daha önce giriş yaptım, bu benim ilk korku evi deneyimim değil. Daha iddialı bir deneyim yaşamam lazım. Ben o bilinen cesurların ötesindeyim.” diyorsan; hazır ol! Macera, bilim kurgu ve gerilimi doruklarında yaşayacağın Sıfır Noktası ile unutulmaz bir maceraya atılabilirsin!

Hemen rezervasyon yap!

Bir Cevap Yazın