Basın Bülteni

Kurumsal Etkinlik Oyunu “Kehanet” Heyecanı!

Escapist’in Garanti Emeklilik için tasarladığı kurumsal etkinlik oyunu “Kehanet” Liderler Zirvesi 2016’da büyük bir heyecanla oynandı.

Escapist’in, şirketler için kurum içi iletişim aktiviteleri hizmetleri kapsamında tasarladığı “Kehanet” kurumsal kaçış oyununda, Garanti Emeklilik Liderler Zirvesi 2016′ ya katılan yöneticiler, bugüne kadar deneyimledikleri en heyecanlı şirket etkinliğini yaşadı. Oyun boyunca katılımcılar eğlenirken aynı zamanda liderlik, motivasyon, koçluk, takım çalışması (team building), yaratıcılık, problem çözme vb. birçok yeteneklerini sergilediler. Çalışanlar, Liderlik Zirvesi’nde gün boyu ele alınan kazanan takım oluşturmak, bağ kurmak, koçluk yapmak ve çalışanların gelişimini desteklemek kavramlarını bizzat oyun içinde deneyimlediler.
Katılımcılara süpriz olarak organize edilen bu etkinlik, yoğun bir workshop günü sonrasında 120 yöneticinin Bilgi Üniversitesi Santral Kampüs’teki seminer odasına aniden giren “muhafızların” oyuncuları, Santral Müzesi’nde kurulmuş olan oyun alanına getirmesiyle başladı. Oyunun kahramanları artık ışığın olmadığı, kötülüğün dünyayı ele geçirdiği bir zamanda umudun peşinden koşarak “Kehanet”i gerçekleştirdiler.
Ses, ışık, görüntü, 3D mapping showlarının da yer aldığı oyun etkinliğinin sonunda tüm takımlar coşkuyla zaferlerini kutladılar.

Kurumsal Etkinlik Oyunu Kehanet’in Senaryosu

Yüzyıldır ışık görmeyen dünyada beliren bir bitki tüm insanlığa umut oldu. İnsanlar bu inanç uğruna bir araya geldi.  Yonca birlikleri kuruldu; tekrar ışık,  tekrar özgür bir hayat için gizlice toplanmalar, karanlık dünya tarihinde ilk defa ayaklanmalar başladı.

Kıtaların birleştiği yer olan dünyanın en büyük kolonisinden ( İstanbul ) tüm dünya halklarına bir mesaj verme vakti artık gelmişti.  İşte bu karanlık günde yonca birlikleri, tesisi ele geçirecek ve ışığı tüm dünyaya müjdeleyecekti….

Summary
Event
Kehanet
Location
Bilgi Üniversitesi Santral Müzesi,
Starting on
25 Kasım 2016
Ending on
25 Kasım 2016

Bir Cevap Yazın