Genel

LYS Sonrası Kaçış Oyunu Deneyimi

Şu sıralar kaçış oyununa gitmek için bahane bulamıyorsan, işte sana kocaman bir bahane…

LYS sonrası stres atmak! Sınavlar, öncesinde de sınav esnasında da sonrasında da çok stresli değiller mi?

İşte LYS sonrası kaçış oyununa gitmen için bazı nedenler 🙂

Kendine Meydan Okumak     

Sınav sonrası, kendini en iyi hissettiğin yerden, odandan ya da kendinle baş başa kalabildiğin bir yerden çıkman gerekiyor… Zaten streslisin, ve sonuçlar açıklanana kadar beklemek zorundasın. Fiziksel ve zihinsel olarak senin yaşadığın kadar gerçek ama aklına gelmeyecek kadar da eğlenceli bir stres yaşamak istemez misin?

Kendini Geliştirmek

Çocukken, hiç düşünmeden riskler alırız. Büyüdükçe hata yapmaktan korkmaya başlar ve bizi yanlışa götürecek şeylerden kaçınırız. Bir kaçış oyununa gittiğinde, hata yapsan da, başarılı olamasan da, korksan da bir şeyler öğrendiğinin farkına varabilirsin!

Eğlenmek

     

Ne kadar sorunsuz, rahat ve güvenli görünse de, yaşam sitilini biraz değiştirmek aslında çok eğlenceli. Sınav öncesi zaten hep ders çalıştın, simdi de eğlenme zamanı.  Normalde pek de yapmadığın bir şey…

Ne olabilir? Elbette kaçış oyunu!  🙂 Arkadaşlarınla buluşup verdiğiniz cevapları karşılaştırmayı bırakın, yeni bir şeyler denemek her zaman güzel deneyimlerle sonuçlanır!

Kendinle Gurur Duymak

Daha önce kötü kalpli bir bilim adamının şeytani deneylerine son vermek ya da zamanda yolculuğa çıkıp geçmişi değiştirmek zorunda kalmamış olabilirsin, sınavda 15 tane yanlış yapmış olabilirsin ama bunların hiçbiri seni üzmesin. 🙂  Yanlışlarını değiştiremeyiz ama sen Kıyamet Üçlemesi’ ni oynayarak dünyayı değiştirip kendinle gurur duyabilirsin!

Unutma, her macera ya ders ya da zaferle sonuçlanır!

Bu Kez Kahraman Sensin!

ucretsiz_rez

Bir Cevap Yazın