Eğlence Genel Korku Evi Oyunlar sevgililer günü

Sevgililer Günü= Macera Günü

Sevgililer Günü

Hayatınızdaki en değerli insana unutulmaz bir sevgililer günü yaşatmak ister misiniz? Oyuncak peluşlardan, kıpkırmızı dizayn edilmiş paketlerden, herkeste gördüğünüz hediyeleri sevgilinize hediye etmekten sıkıldınız mı ?  Eğer öyleyse haklısınız, sizi anlıyoruz çünkü bizde sıkıldık. Bu yüzden siz çok kıymetli kaçış odası severlere güzel önerilerle geldik bu hafta. Sevgililer günü hediyesi olarak bir saat boyunca dışarıdaki bütün herşeyden kurtulup, macera dolu bir gün geçirmek istemez misiniz? O zaman buyrun Escapist’e 😊

Birçok evlilik teklifine de ev sahipliği yapan, özel günlerinizde en yakın dostunuz olan kaçış oyunları merkezimizde 6 farklı oyun sizleri bekliyor.

Sevgililer Günü ‘nüz 6 Farklı Kaçış Odası İle Taçlansın

Agatha’nın Anahtarı

Polisiye, gizem, tarihi atmosferlere bayılan bir sevgiliniz varsa eğer bu oyun tam sizlere göre. Birlikte nostalji dolu bir atmosferin içinde bakalım Agatha’nın Anahtarını bulup odadan kaçabilecek misiniz ? Hiç unutmayacağınız bu deneyim için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Metruk

Çift olarak korku hikayelerine bayılıyor ve yanyana olduğumuzda bizi hiçbir güç korkutamaz mı diyorsunuz? O zaman Metruk tam sizlere göre. Tansiyonun bir dakika bile düşmediği bu oyunda eminiz ki en unutulmaz sevgililer gününü geçireceksiniz.

1796

En kahraman sevgili sizinki mi? 1796 yılına geri dönüp yalnızca ikiniz dünyayı kurtarmak ister misiniz? Yalnızca sizin kahraman olduğunuz bu özel günde iliklerinize kadar tarih dolup, bulmaca çözmek istiyorsanız 1796 sizin için en ideal sevgililer günü hediyesi.

sevgililer günü

Salgın

Gerçek bir zombi görmek ister misiniz? Türkiye’nin ilk SGK’lı zombisiyle tanışabileceğiniz ve tüylerinizi diken diken edecek bu deneyime hazır mısınız? O zaman sizleri Salgın’a buyur etmek isteriz. Ancak şimdiden uyaralım bu oyunda romantizm unsurunuz gerilim ve zombi 😊

Kutsal Hazine

Escapist Kaçış Oyunları Merkezi’nin en geniş kapasiteli odası Kutsal Hazine sevgiliniz, kankanız ve onun sevgilisiyle oynayabileceğiniz mükemmel bir oyun. Mısır Piramitlerinin içindesiniz, hem sevgiliniz hem kankanız yanınızda e daha ne olsun. Çifte sürpriz için bu harika oyun sevgililer gününüz için biçilmiş kaftan.

 

Siccin

Geldik son tavsiyemiz ve en yeni oyunumuz Siccin’e. Gerçek korku filmi deneyimi elde etmek isteyenlerin parmaklarını görelim önce. Evet bu sizin korku filmlerine bayılan, heyecan müptelası sevgiliniz için birebir. Birlikte yapmayı en sevdiğiniz şeylerden biri sinema da korku filmi izlemekse bu en heyecan dolu ve en sevdiğiniz sevgililer günü olacak.

Diğer blog yazılarımız için:

Rezervasyonlar için web sitemiz:

www.escapist.com.tr

Yok ben bir sesinizi duyayım diyorsanız da:

t. 0212 572 71 50