Genel

Mükemmel Kaçış Ekibi Kurma Rehberi

Eğer yarışmacı ruhuna sahipsen, bir kaçış oyunundan yalnızca kaçmak senin için asla yeterli olmayacak! Şampiyon olmak isteyeceksin, en iyisi olmak isteyeceksin, skor tablosunun en üstünde ekibinin ismi yazsın isteyeceksin!

Bunu başarmak için şans, yetenek ve mükemmel bir ekibin bir araya gelmesi gerekiyor. Merak etme bu o kadar da zor değil, hatta eğlenceli!
Eğer şampiyon olmak istiyorsan, işte sana bazı ipuçları:

– Matematik Dehası : Bir matematik dehası kolay yetişmiyor! Tanımıyor olabilirsin. Eski matematik öğretmenin seninle kaçış oyununa gelmeyebilir, oyun sırasında onları zaten arayamazsın, hesap makinesi desen, imkansız… Sen en iyisi sayılarla arası iyi olan bir arkadaşını alıp gel. 🙂

Kitap Kurdu : Çok gezen mi çok okuyan mı? Kaçış oyunlarında her detay önemlidir. Kelimelerle arası iyi olan, bir de hızlı okuyabilen bir arkadaşını takımına mutlaka almalısın!

– Mantıkçı : Eskiden hayatlarını mantıkla kazanan filozoflar vardı. Şimdi filozoflar SUDOKU çözmekle yetinse de, unutma mantıklı bir arkadaş ne yapacağınızı bilmediğiniz anlarda bir çıkış yolu mutlaka bulacaktır. Onu da getir!

– Partici : Beyninizi de patlatsanız, ciddiyetinizi de takınsanız, şampiyon olmak için her şeyi yapacak da olsanız, unutmayın bir kaçış oyununda mutlaka eğlenebilmelisiniz! Bu yüzden en beklenmedik anlarda espriler patlatan ve hayatı koca bir parti tadında yaşayan bir arkadaşını da kap, öyle gel!

Mükemmel ekibini kurduktan sonra online rezervasyon yapabilirsin.
Bu kez kahraman sensin!

ucretsiz_rez

Summary
Article Name
Mükemmel Kaçış Ekibi Kurma Rehberi
Description
Eğer yarışmacı ruhuna sahipsen, bir kaçış oyunundan yalnızca kaçmak senin için asla yeterli olmayacak!
Author

Bir Cevap Yazın