Beyaz Yaka Eğlence Genel Nike React

Nike React Lansmanı İçin Koştular!

Nike React Lansmanı Kaçış Oyunu Etkinliği

Uzun zamandır beklenen Nike React Lansmanı sonunda Santral İstanbul’da Escapist tarafından hazırlanan özel senaryolu bir kaçış oyunu ile yapıldı. Nike React Kaçış Oyunu deneyimleyen influencerlar dünyayı kurtarmakla görevlendirildiler. Dünyayı kurtarmak için çeşitli ve zorlu görevler tamamlayan influencerlar parkurlarda Nike React ‘in özelliklerini deneyimlediler.

Dünyayı Kurtaran Ayakkabı

Nike React Lansmanı, Escapist Kaçış Oyunları Merkezi ekibinin Nike React reklamından esinlerek yazıp, kurguladığı oyun deneyiminde bilim insanları dünyayı kurtaracak bir formül buluyor. Dünya dursa ne olur sorusunun cevabı olarak ortaya çıkan bu formül dünyanın dört bir yanından koşacak insanlar sayesinde aktive ediliyor. Daha yumuşak, esnek, hafif ve dayanıklı bir köpük taban formülü olan Nike React ile koşan insanlar, tüm bu özelliklerin birleşmesiyle ortaya bir enerji çıkarıyor ve dünya kurtarıyor.

“Nike React Lansmanı Kaçış Oyunu Etkinliği“Dünyanın dönme hareketiyavaşlamaya başlamıştı.Tam da bu günlerde Nike şirketinin geliştirdiği React projesi insanlığa umut oldu. İnsanlık geleceği için koşacaktı. Nike React üssüne her kıtadan temsilciler davet edildi. Bilim insanlarının geliştirdiği dayanıklı, yumuşak, hafif ve en önemlisi %13 enerji tasarrufu sağlayan ayakkabılar temsilcilere tanıtıldı. Tüm dünya insanları doğudan batıya doğru bir umut için koşacaklar ve dünyayı döndürmek için gerekli enerjiyi yaratacaklardı. Son aşama olarak temsilciler Nike React Üssündeki testlerden başarı ile geçmeli ve insanlığın beklediği ‘’Instant Go’’ sinyalini tüm dünyaya duyurmalıydı.”

Kaçış Deneyimi ile Nike React Lansmanı

Nike React Lansmanı Kaçış Oyunu Etkinliği
Nike React Lansmanı Kaçış Oyunu Etkinliğinde Influencerlar dünyayı kurtaracak enerjiyi açığa çıkardı!

Nike React Kaçış Oyunu etkinliği için markanın brandingini baz alarak tasarım yapan Escapist ekibi parkurun içindeki oyunları da Nike React ‘ın özelliklerine göre tasarladı. Altı farklı kıtayı temsilen oluşturulan altı takım, Afrika, Avustralya, Avrupa, Asya, Güney Amerika ve Kuzey Amerika, Santral İstanbul’un kontrol odasında toplandı. Nike React ile koşan sporcuların dünyayı nasıl kurtaracağı anlatıldı. Ardından takımlar kendilerine eşlik eden Bilim İnsanları ile birlikte parkurlara alındı. Adrenalinin bir saniye bile düşmediği oyun sırasında katılımcılar, ayak basınç testi, yumuşak alan deneyimi ve dayanıklılık gibi Nike React’in özelliklerini birebir deneyimleyecekleri özel etaplardan geçti. Her bir etaba buldukları sandık şifreleriyle geçmeye çalışan ekipler buldukları tüm ipuçlarını birleştirerek finale kadar geldiler ve final butonuna aynı anda basarak dünyayı kurtaracak enerjiyi açığa çıkardılar.

 

Diğer Blog Yazılarımız İçin: