Eğlence lansman etkinliği marka oyun deneyimi Nike React

Nike React Oyun Deneyimi ile Teknolojiyi Keşfettiler

Nike React Lansmanı Santral İstanbul’da Escapist tarafından hazırlanan özel senaryolu bir kaçış oyunu ile gerçekleştirildi. Nike React oyun deneyimi içinde spor dünyasından misafirler dünyayı kurtarmakla görevlendirildiler. Oyuncular, Nike tarafından geliştirilen React teknolojisi ile oyun heyecanı içinde yaşadıkları deneyimle tanıştılar. React teknolojisinin özelliklerinden faydalanarak çeşitli zorlu görevleri tamamladılar ve dünyanın yeniden dönmesini sağladılar.

Dünyayı Kurtaran Ayakkabı Teknolojisi

Escapist ekibinin yeni Nike React reklamı üzerine senaryolaştırıp, kurguladığı Nike React oyun deneyiminde bilim insanları dünyayı kurtaracak bir formül arıyorlar. Yumuşak, esnek, hafif ve dayanıklı bir köpük taban formülü olan Nike React ile koşan insanlar, tüm bu özelliklerin birleşmesiyle ortaya bir enerji çıkarıyor ve dünya kurtarıyor.

“Dünyanın dönme hareketi yavaşlamaya başlamıştı. Tam da bu günlerde Nike şirketinin geliştirdiği React projesi insanlığa umut oldu. İnsanlık geleceği için koşacaktı. Nike React üssüne her kıtadan temsilciler davet edildi. Bilim insanlarının geliştirdiği dayanıklı, yumuşak, hafif ve en önemlisi %13 enerji tasarrufu sağlayan ayakkabılar temsilcilere tanıtıldı. Tüm dünya insanları doğudan batıya doğru bir umut için koşacaklar ve dünyayı döndürmek için gerekli enerjiyi yaratacaklardı. Son aşama olarak temsilciler Nike React Üssündeki testlerden başarı ile geçmeli ve insanlığın beklediği ‘’Instant Go’’ sinyalini tüm dünyaya duyurmalıydı.”

Kaçış Deneyimi ile Nike React Lansmanı

Nike React Lansmanı Kaçış Oyunu Etkinliği
Nike React Lansmanı Kaçış Oyunu Etkinliğinde Influencerlar dünyayı kurtaracak enerjiyi açığa çıkardı!

Nike React Kaçış Oyunu etkinliği için marka kurumsalı üzerine görsel tasarımları yapan Escapist, parkurun içindeki oyunları da Nike React ‘ın özelliklerine göre tasarladı. Altı farklı kıtayı temsilen oluşturulan altı takım, Afrika, Avustralya, Avrupa, Asya, Güney Amerika ve Kuzey Amerika, Santral İstanbul’un kontrol odasında toplandı. Dünyanın yüz yüze kaldığı problem ve Nike React ile koşan sporcuların dünyayı nasıl kurtarabileceği anlatıldı. Ardından takımlar kendilerine eşlik eden Bilim İnsanları ile birlikte parkurlara alındı. Adrenalinin bir saniye bile düşmediği oyun sırasında katılımcılar, ayak basınç testi, yumuşak alan deneyimi ve dayanıklılık gibi Nike React’in özelliklerini birebir deneyimleyecekleri özel etaplardan geçti. Her bir etapta ipuçlarını takip ederek özel tasarlanan bulmacaları çözen ekipler finale kadar geldiler ve son görevlerini hep beraber yerine getirerek dünyayı kurtaracak enerjiyi çıkarmak üzere tüm kıta insanlarına mesaj yolladılar.

Etkinlik videosu:

 

 

Diğer Blog Yazılarımız İçin: