Genel

Öğrenci Karne İndirimi

Evet arkadaşlar, okulların bitmesi ile biz de böyle bir kampanya hazırladık. Zorlu ve yorucu geçen bir yılın ardından kafanızı dağıtmak istediğinize eminiz. Hangi öğrenci istemez ki ? Biz de öğrencinin dostu, eğitimsizliğin düşmanı ” Gerçek Kaçış Oyunları Merkezi Escapist ” olarak yine öğrencilere özel harika bir kampanya yaptık.

Doğru duydunuz, öğrenci karne indirimi kapsamı altında yeni ve harika bir kampanya yaptık. Öncelikle şu okul sonunda bittiği içinde biz de rahatladık her gün sınav stresinden kaçıp bize gelen öğrencilerin sınav maceralarını derslerini toparlamak için ne kadar çalıştıklarını görüp dinlemekten biz bile yorulmuştuk. Bu yüzden biz de tatil iyidir karne almak iyidir diyerek yepyeni bir kampanya başlattık. Peki bu kampanya nasıl bir kampanya ?

” Böyle karne bir öğrenci karne indirimi hak ediyor bence ” bakışları.

Şöyle ki; normal standart bir öğrenci indirimimiz zaten vardı bir de üzerine 23 Nisan – 19 Mayıs tarihleri arasında harika bir indirim yapmıştık.(bkz. öğrencinin dostu). Bu sefer ise karneleri almanızın şerefine yine harika bir indirim muhteşem bir kampanya yapalım dedik ve yine aynı derecede mükemmel bir indirimle karşınızdayız.

Öğrenci İndirimi : 25 TL

Öğrenci karne indirimi dahilinde çıldıran bir arkadaşımız daha.

Karne İndirimi Çılgınlığı

Evet arkadaşlar yanlış duymadınız karne indirimi kapsamında Escapiste gelen 4 veya daha fazla kişilik öğrenci gruplarında eğer bütün grup üyeleri öğrenci ise, oyunlarımızın hepsi kişi başı sadece 25TL. Ama tabi karnenizi getirmeniz gerekiyor.  Ve ortalamanızın 3’ün üzerinde olması gerekiyor  . . .

Şaka şaka , öğrenci olmanız yeter 🙂