Gerçek Kaçış Oyunları Öğrenci

Öğrenci İçin En Uygun Kaçış Oyunları

Öğrenci; doğal ortamlarında az parası bulunan. Korkmayı ve korkutmayı seven canlılardır. Aralarında korkmak ve korkutmaktan ziyade, bulmaca çözmek ve zekasını göstermek isteyende bolca vardır. Genel olarak öğrenciler için kaçış oyunları tam anlamıyla vakit geçirmeleri gereken merkezler olmalıdır.

Daha önce YGS ve YGS 2.0 konulu yazılarımda da belirttiğim gibi. Öğrenci iseniz kaçış oyunları tam size göre. Neden ? Diye soracak olursanız ilk söyleyeceğim şey şu olacaktır; şehrin göbeğinde derslerinizden vakit bulduğunuz anda rahatça gelebilirsiniz. Oyunlarımız sadece 1 saat sürer ve temin edebilirim ki grubunuzun potansiyeline göre o 1 saat üzerine haftalarca konuşacak malzeme çıkartabilirsiniz. Özellikle öğrenci grupları oynadığı zaman, o kadar komik sahnelere tanık oluyoruz ki. Aklınız durur.

Öğrenci denilen varlık zaten okul tarafından yeterince sıkılmakta ve darlanmakta. Bu yüzden nefes alacak vakit bulduğunuzda gelip burada korku oyunlarımızda çıldırabilirsiniz. +15 yaşında olmak kaydı ile tabi ki. İstediğiniz gibi bağırıp çağırıp küfür edebilirsiniz. Açıkçası o kadar korkunca biz bile küfür ediyoruz. İnanın bana meditasyon yapmış gibi olacaksınız.

Gelmemeniz İçin Hiçbir Sebep Yok !

Eğer ki derdiniz paranızın olmaması ise onunda çözümü var. Hafta içi saat 6’ya kadar olan tüm seanslarımızda %25 öğrenci indirimimiz var. Bu yüzden bahane kabul etmiyoruz. Gelin ve hayatınızın en eğlenceli saatlerinden bazılarını yaşamaya hazır olun Eğer cesur iseniz Gelin ve Sıfır Noktası , Salgın, Metruk oyunlarımızı oynayın. Ufak bir tavsiye panik butonuna basalım mı basmayalım mı diye tartışmaya girmenizi kesinlikle önermeyiz. Malum dağınık dikkatlerinizden faydalanıp sizi avlamaya çalışan şeyler olabilir. Eğer zekanıza güveniyorsanız buyurun, 1796 , Agatha’nın Anahtarı veya Kutsal Hazine oyunumuz deneyin. Fakat pek kolay değildir uyarayım. Kendinize güvenin fakat oyunları sakın küçümsemeyin:)

Her şey bir yana, öğrenci ruhuyla oynanan oyun kadar enerjik bir oyun yoktur. Bizim içinde sizleri izlemek gerektiğinde ipucu vermek ve ipuçları ve bulmacalar üzerinde çalışmalarınızı izlemek çok keyifli ama özellikle korku oyunlarında o korktuğunuz anın üzerine hep bir ağızdan küfür etmeniz bizi bizden alıyor arkadaşlar. Haydi buyurun gelin, eğlenmeye ve korkmaya hazır olun !

Dağılın !

 

Bir Cevap Yazın