Genel

Ölümcül Labirent (Escape Room) Escapist’te

Ölümcül Labirent (Escape Room)

Yeni Vizyona Giren Ölümcül Labirent (Escape Room) Film Heyecanını 15 Şubat’a Kadar Escapist’te Yaşa!

Birbirinden farklı projelere ev sahipliği yapan Escapist Kaçış Oyunları Merkezi bu kez Warner Bros ortaklığıyla Ölümcül Labirent film ‘i gerçek kaçış oyunu deneyimine dönüştürüyor. Ölümcül Labirent (Escape Room) filmi 31 Ocak tarihi itibariyle ülkemizde vizyona girdi. Gala gününden itibaren Escapist’te kaçış oyunu konsepti ile deneyimlenen oyun sinema ve oyun severleri buluşturuyor.

Ölümcül Labirent filminin konusuna bakacak olursak kaçış odasından kurtulmaya çalışan altı yabancının hikayesini konu ediyor. 6 kişinin hayatı, kendilerine gönderilen bir postadan sonra bambaşka bir hal alır. Birbirini tanımayan altı yabancıya, bir kaçış odasının giriş biletleri gelir. Üstelik büyük bir ödül de vardır.

Bu kurgu sizlere de bir yerden tanıdık geldi mi ? Evet, Escapist Kaçış Oyunları Merkezinde de sizleri birbirinden farklı kurguya sahip 6 kaçış odasında 60 dakikalık bir maceraya davet ediyoruz. 6 farklı kaçış odamızdan biri olan Agatha’nın Anahtarı oyunumuza Ölümcül Labirent filmi ile bağlantılı ipuçları ve eşyalar koyduk. Denemeyenler için Agatha’nın Anahtarı kaçış oyunumuzu denemenin tam da zamanı.

Neden Kaçış Oyunu Oynamalıyz ?

Soğuk havalarda oldukça daralan outdoor aktivite alanımızı klişeleşmiş etkinliklerden kurtarmak için mesela. Saatlerce bir kafede oturup dostlarla sohbet etmek güzel olabilir ama konuşacak benzersiz bir deneyim de harika olmaz mıydı ? Kaçış oyunu bizleri başka bir dünyaya doğru götürürken aynı zamanda bir çok kazanım sağlıyor. Örneğin kurumsal müşterilerimiz için macera, polisiye, gizem, korku ve gerilim temalarındaki 6 farklı oyunda çalışanlar, takım çalışması, ekip içi iletişim, analitik düşünme, problem çözme, yaratıcılık, zaman yönetimi gözlem ve motivasyon becerilerini sergileyip, geliştiriyorlar. Sizler de Escapist Kaçış Oyunları merkezine gelip bu gibi yeteneklerinizle ekibinizin odadan kaçış macerasına destek olabilirsiniz. Hem kaliteli zaman geçirip hem de doyasıya eğlenebilirsiniz.

Ölümcül Labirent’i Kimler Oynamalı ?

Ölümcül Labirent konsepti Agatha’nın Anahtarı oyunumuzun filmden özel olarak uyarlanan içerikler yerleştirilmiş versiyonudur. Oyunumuzu daha önce deneyimlemiş olan ziyaretçilerimizin için pek değişiklik olmamakla birlikte henüz Agatha’nın Anahtarını oynamamış sinema sever ziyaretçilerimiz film içeriği yerleştirilmiş bu versiyonu kaçırmamalı. 15 Şubat’a kadar deneyimleyebileceğiniz bu özel versiyon ve diğer tüm oyunlarımız için web sitemizden ücretsiz rezervasyon yaptırabilir ve aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilirsiniz.

 

www.escapist.com.tr

0(212) 272 71 50