Genel

Oyuncu Gözüyle Korku Evi

Geçtiğimiz hafta Trump AVM’de bulunan oyun merkezimizi ziyaret eden Selin, bloğunda bizim için bir de yazı paylaşmış. Kendisine bu güzel yorumları için teşekkür ediyoruz!

Nefesimi boğazımda düğümleyen filmlere bayılırım…

Heyecandan kalbimin atışını hızlandıran filmlere daha çok!

Ama bugünlerde, çok sevdiğim, deneyen herkesin de çok sevdiğine şahit olduğum yepyeni bir etkinlik var. Onu kaçış oyunu, korku evi ya da pek çok isimle tanımlayabilirsiniz. Dünya üzerinde hızla yayılan ve geniş kitlelere ulaşan bu eşsiz keyfe, Trump AVM’de yer alan metruk korku evi sayesinde ulaştım. Bu konuda oldukça seçeneğiniz var ancak hem kaçış oyunu fiyatları hem de heyecan ve eğlence orantısı göz önüne alındığında; Escapist gerçek bir macera fırtınası!

Escapist dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından oynanan bir konsepti Türkiye’de gerçekleştiren zirve isim. Zirve diyorum, çünkü hem dekorasyondaki özen hem de profesyonel çalışma anlayışları bunu güvenle doğruluyor. Özel bir sinema dekorunda ve belirli bir senaryo çerçevesinde hayatınızın en keyifli günlerinden birini yaşıyorsunuz. Kendi tabirleriyle; eğlencenin kapılarını önce sonuna kadar açıyorlar, sonra da kapatıyorlar! Bilgisayar oyunları ve filmlerde hissettiğimiz adrenalini ikiye katlıyorlar. Evden kaçış oyunu kulvarında İngilizce seçeneklerinin olması da, onları özel bir konuma yükseltiyor…

Keyifli bir tatil gününde Escapist’in gizem ve korku dolu dünyasına adım atmak mümkün. Ama bana kalırsa, özel günler için çok daha keyifli bir aktivite haline gelebilir… Doğum gününde mum üflemekten sıkılan maceraperest ruhlar için ya da evlenme teklifine ayrı bir boyut katmak isteyenler için eşsiz bir deneyim! İsterseniz iş çıkışında arkadaşlarınızla ya da akrabalarınızla takım olarak korkuyu ve heyecanı iliklerinize kadar hissetmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Escapist’te en önemli detay klişe bir korku ya da kaçış evi unsuru olarak hizmet vermiyor oluşu… Güvenlik, ödeme seçenekleri, oyun öncesi iletişim, web sitesindeki rezervasyon kolaylığı, İstanbul Avrupa yakası Trump AVM’deki keyifli oyun alanı ve daha pek çok avantaj, Escapist dünyasını benim sözlüğümde heyecan ve güven sözcükleriyle eşleştiriyor.

Ömür boyu unutamayacağınız bu eşsiz macera için kalbinizi cebinize yerleştirin!

 

Bir Cevap Yazın