Eğlence Genel Gerçek Kaçış Oyunları

Sıcaklardan Kaçış

VAY BABANIN TOPRAĞINA SOĞUK SU DÖKEYİM NASIL SICAK BUNLAR  ?!?! Sabah nefes aldırmayan, gece uyutmayan, öğlen öldüren, akşam hasta eden bu ağustos sıcaklardan kaçış nasıl olur ???

Açıkçası biz de tam olarak bilmiyoruz yani ufak tefek fikirlerimiz var ama genel olarak güneşi falan kapatmak lazım herhalde. Ne olursa olsun sıcaklardan kaçış kolay bir şey sayılmaz. Yani klima, vantilatör ve dışarı çok fazla çıkmamak gibi basit fikirlerden başka bir de deniz kenarında olan tatil beldelerine gidip suya atlamak gibi fikirler var. Ama  tabi bu fikirler herkes için işe yaramıyor. İşi gücü olanlar var. Dışarı çıkmak zorunda olanlar var. Her gün güneş altında kavrulup aşk ile tutuşanlar mı dersin , toplu taşımada kalabalıktan uzun süre birbirine temas edip sıcaktan yapışanlar mı dersin. Hele bir de Mecidiyeköy meydanı görseniz , seri imalat haşlanmış yumurtacı gibi adeta.

Kaçın bize gelin.

Şimdi diyeceksiniz ” ya Escapist uçan spagetti canavarı aşkına yapma ne kaçış oyunu bu sıcaklarda ben evdeki tüm pencereleri açıp gölgeye uzanmak istiyorum. ”

ÇOK HAKLISINIZ. Ama zaten biz şu an size ” gel muhteşem oyunlarımız var , gel bak korkudan altına yapacaksın , kaç gel gel kaç , kaçamayanların gözü kör olsun , en zeki sensin , kaçamazsan kaçaamaaa yar kaçaamazsan kaçaaamaaa ” falan demeyeceğiz. Yani işin bu tarafından yaklaşmayacağız. Çok net bir şey söyleyeceğiz size.

Şimdi bildiğiniz üzere bizim yerimiz Trump AVM B4 katı. Hemen Migrosun yanı. Bu ne demek. Bizim dükkan gölgede. AVM de klima var arkadaşlar içerisi dışarıdan daha serin. Daha da serin neresi var biliyor musunuz ? Evet doğru, bizim oyunlar. Bizim burasının klimalarını biz ayarlayabiliyoruz bütün oyunlarımız mis gibi serin , hatta bizim oyun alanımızdan AVM ye çıkınca bile çok sıcak geliyor. O kadar serin yani. Kesinlikle yaz etkinliği olarak kendimizi tavsiye ediyoruz.

Mevzu oyunların güzel olması veya eğlenceli olması değil dostlar. Mevzu havanın çok sıcak olması ve kaçacak bir yere ihtiyaç duymak. Açıkçası ben sıcaktan bunalıp serinlemek için girip Metruk’taki sedire yattığımı bilirim. Onca çığlık kıyamet gürültü içinde uzandım bebekler gibi de dinlendim. Yav en kötü cin çarpar ondada en azından serin serin gideriz.