Genel

Siccin 4 Filmini İzlemek İçin 7 Sebep

1 Eylülde vizyona giren Siccin 4 filmi gerçekten Türk korku film camiasına imzasını atacak gibi görünüyor. Peki Siccin 4’ü neden izlemelisiniz ? İşte 7 sebep .

1. Korku Filmi

Yani bu zaten başlı başına bir sebep değil mi ? Yani kaliteli olup olmaması bir yana. Korku filmi izleyicisi iseniz zaten kesinlikle izlersiniz diye düşünüyorum. Korku filmi izlenir yani. Sonuçta korkuyoz hepimiz.

2.Güzel Bir Korku Filmi

Yani burada işte klasik korku filmi izleyicisinden biraz daha dışarı çıkabilir. Çünkü bizce kişisel olarak gerçekten Türk yapımı olarak yapılmış en iyi ve dolu korku filmlerinden biri olabilir. Sadece düz bir cin mevzusu değil veya sadece tek bir olay olmuyor.

3.Korku Öğeleri Sadece Jump Scare’den ibaret değil.

Yani tabi ki her korku filmi kadar jump scare’den nasibini almış olsa da korkuyu sürekli “böööeeeğ” , “laaaaağn” ,”aabuuzeeeeeer” diye bağıran cinlerin jump scare’lerine yaslamamışlar. Film kaliteli ve gerçekten geriyor insanı.

4.Gerçekten Kaliteli Görsel Efektler

Gerçekten sonunda güzel efektli, “CGI” olmayan, 3D modelleme işine sanki daha yeni girmemişiz gibi görünen ve gerçekten yaratıcı olan kaliteli görsel efektlerle dolu bir film.  Bu da büyük bir gelişme.

5.Korku Olmanın Dışında

Korku filmi olmanın dışında gerçekten oyunculuk anlamında da normal korku filmlerinden bir tık daha ötede. Oyuncular arasında Sabahat Adalar gibi kişilerin de bulunduğu güzel bir kasta sahip ve hem oyunculuk hem de senaryo olarak sürükleyiciliğini asla kaybetmeyen bir film. Bu da Takdir edilesi.

6.En Son Ne Zaman Sinemaya Gittin

Çık hadi evden de git biraz sinemada film izle. Evde otur otur kilo alcan valla. Demedi deme.

7.Çünkü Bu Filmi, Escapist’e gelip canlı canlı deneyimleme şansına sahipsin.

Yanlış duymadınız. Pek yakında yeni oyunumuz Siccin açılacak ve bu deneyimi birinci elden yaşama fırsatınız olacak. Filmden doyamayanar içinde film sonrası şekerlemesi gibi gidecektir diye düşünüyorum.