Genel

Siccin Kaçış Oyunu Neler Sunuyor ?

Siccin kaçış oyunu neler sunuyor ? Evet arkadaşlar yepyeni oyunumuza karşınızdayız. Siccin ! Peki bu oyun bize neler sunuyor. Siccin kaçış oyunu nasıl bir oyun olacak ?

Bildiğiniz üzere 1 Eylül 2017 tarihinde vizyona giren Siccin 4 filmi büyük ilgi topladı. Siccin Kaçış Oyunu standart korku filmi normlarının biraz dışarısına çıkıp her saniye ” böö ” , ” huaa ” falan gibi jump scare’ler ile içi şişirilmiş bir film değil.  Gerçekten kalitesiyle öne çıkan bir korku filmi ki korku filmleri için bu bayağı nadir görülen bir şey. Gerilim seviyesi gerçekten takdire şayan. Film boyunca sürekli gergin izliyorsunuz.

siccin kaçış oyunu jump scare
jump scare görseli

Peki nedir bu Siccin Kaçış Oyununun konusu gelin beraber bakalım: ” Yılmaz Ailesi geçmişte oldukça zengin bir ailedir ancak bu durum zamanla değişir. Aile, yaşadıkları maddi sorunlar nedeniyle babaanne Saadet’in yanına taşınmak zorunda kalır. Fakat Saadet bu evde sandıkları gibi yalnız değildir. Bahçesinde kocasının mezarı bulunan Saadet’in eski evi, başka alemden olan sakinler tarafından sahiplenilmiştir. Eve gelenler ise bu sakinler tarafından hiç de hoş karşılanmayacaktır, zira bu evde Saadet’ten başkasını istememektedirler. ”

Peki Siccin Kaçış Oyunu bize ne sunuyor. Siccin Kaçış Oyununda da aynı filmdeki gibi bir korku gerilim dengesi bulacaksınız. Türk korku sinemasının uzun zamandır hasretini çektiği bu korku dolu atmosferden uyarlanan oyun, sizi normal yaşantınızdan alıp bambaşka bir dünya’ya adım atmanızı sağlayacak. Korku ve adrenalinin hiç düşmediği dinamik bir oyuna hazırlıklı olun.  Şimdiden uyarayım, hafif kalpliler için kesinlikle değil. Yıllarca duyduğumuz, korkunç nene masallarından aşina olduğumuz bu dünya yalnızca bir kaçış oyunu deneyimi değil içsel bir serüven olacak. Sizi en derin korkularınız ile yüzleştirecek.

Escapist Kaçış Oyunları Merkezine eklenen 6. oyun olan Siccin, deneyimleyen herkesten de tam not aldı. Korku oyunu seviyorsanız sizlerde bu eşsiz deneyime ortak olmak, diğer oyunlarımıza da şöyle bir göz atmak isterseniz web adresimizden ve telefonumuzdan bize ulaşabilir, ücretsiz oyun rezarvasyonu yaptırabilirsiniz.

Web adresimiz : www.escapist.com.tr

Telefon Numaramız : 0212 272 71 50

Rezarvasyon kararınıza kadar blogumuzu takipte kalın, kendinize iyi bakın 🙂