Genel Gerçek Kaçış Oyunları

Sıfır Noktası İndirimi

Sıfır Noktası oyunu ile ilgili ilginç planlarımız var ve bu planları yürürlüğe koymadan önce ufak tefek bir kıyak yapmak istedik.

Sıfır Noktası oyunumuzun beğeneni olduğu kadar beğenmeyeni de var. Sayısal bulmacalardan oluşuyor olması ve gerilim oyunu olması bir çok oyuncuya okuldan geldik zombiye , yine matematik yine matematik dedirtip gerçekten de gergin dakikalar yaşatabiliyor. Ama öte yandan gerçekten talan edilmiş şirket ortamı ile ve bir kaç sayısal bulmacayı ( ki bence onlar da keyifli bulmacalar ) aşarsanız , oyun gerçekten keyifli ve gerilimli.

Her şeye rağmen gün gelmiyor ki yeni projeler bitsin. Yepyeni projelerimiz ve planlarımız var. Şu anda bunlardan bahsedemiyor olsak bile şimdilik bu projeler ve planlar Sıfır Noktasının olduğu bölgede gerçekleştirilecek gibi görünüyor. Hiç bir şeyin kesin olmaması ile beraber, biz hem siz mutlu etmek adına hem de her şey kafamızdaki planlara göre ilerler ise diye Sıfır Noktası oyunumuza indirim yaptık.

İndirim dediğin nedir gülüm ben seni kaçışıma yazmışım.

Ne kadar bir indirimden bahsettiğimizi ve ne kadar süreceğini merak ediyorsunuzdur eminim. Heyecan yaratalım isterseniz. Dım dım dırım dım dırım dım dırım dırdırıdım dım dırım dım dırım dırım dırım dırıdırıdım. *perdeler açılır*  *sisler dağılır* *müzik heyecanlanır* *biz de heyecanlanırız* *siz bile heyecanlanırsınız yani* *heyecan böyle bir şey bulaşıcı bir kişi heyecanlanınca herkes heyecanlanıyor*.

Evet arkadaşlar 30 haziran 2017 tarihine kadar Sıfır Noktası oyunumuz kişi başı 20 TL . Herhangi bir kısıtlaması yok sadece 30 hazirana kadar geçerli. Hafta sonuymuş saat 6 dan önceymiş gibi teferruatları da yok. Tam olarak her gün her saat her kese kişi başı 20 TL. Bu yüzden kaçırmayın hemen gelin derim ben. Keza ne zaman ne olacağı asla belli olmaz. Size tavsiyem indirim bitmeden bir an önce koşun gelin