Genel

Sömestr İçin Tavsiyeler

Sömestr: En Sevdiğimiz Mola

Bir dönem boyunca çalıştın, çabaladın. Ödevler , vizeler , finaller derken o beklediğin huzur dolu bol dinlenmeli ve eğlenmeli sömestr tatili geldi. Vakit kütüphanede çürüttüğün dirseklerin acısını çıkarma vakti. Sende daha önce hiç tanık olmadığın denli bir eğlenceye dahil olmak istemez misin ?

Escapist Kaçış Oyunları Merkezi sömestr tatilinde sevdiklerinizle deneyimleyebileceğiniz 6 farklı kaçış odası seçeneği sunuyor.  Gelin bu kaçış odalarını hep birlikte tanıyalım.

Escapist Kaçış Oyunları Merkezinde Sizi Neler Bekliyor ?

SALGIN

Arkadaşlarınla zombie dizilerine dair teoriler mi üretiyorsun ? Gerilim filmleri senin en sevdiğin tür mü ? Peki kendin bu heyecanlı atmosferin içinde yer alıp kahraman olmak ister misin ? Tüm bu sorulara cevabın evet ise Salgın tam sana ve arkadaşlarına göre. Ekibini kur Escapist’e koş!

 

1796

Dünya’nın kaderinin senin ellerinde olduğunu hayal edebiliyor musun ? Bir bilim insanının odasının içini merak ettin mi hiç ? 1796 seni bu dünyaya davet ediyor. 18. Yüzyılda bir bilim adamının dünyasına konuk oluyor ve sana verdiği ipuçları ile dünyayı kurtarmaya çalışıyorsun. Müthiş tarih kokan bu atmosferde kendini hiç olmadığı kadar iyi hissedeceksin.

 

AGATHA’NIN ANAHTARI

Agatha Cristie ve Ahmet Ümit polisiye dünyasının iki dev ismi. Ahmet Ümit’in “Agatha’nın Anahtarı” adlı hikayesinden uyarladığı oyunumuz, tam da polisiye severlere göre bir sömestr tatili aktivitesi. Kimsenin çözemediği sırları ben çözerim diyorsanız sizleri Escapist’e bekliyoruz.

 

METRUK

Sömestr tatilinde yaşanabilecek en heyecanlı anlardan biri, eski ıssız bir köy evinde geçireceğiniz zamanlar olabilir. Hem mental bulmacaları çözmeye, hem de bu korku dolu atmosferde sakin kalmaya çalışacaksın. Bu korku dolu atmosfer için Escapist Kaçış Oyunları Merkezinin yolunu tutman yeterli !

 

KUTSAL HAZİNE

Dünyanın en gizemli ve en görülesi mekanları listesini yapsak şüphesiz en başta Mısır Piramitleri gelir. Bizde isteriz oraları gezip görmeni ancak gidemiyorsan da üzülme çünkü Escapist Kutsal Hazine oyunu ile seni Mısır Piramitleri’nin sırlarını çözmeye davet ediyor. Bu davete sessiz kalamıyorsan web sitemizden online rezervasyon yapabilirsin 😊

SİCCİN

Korku filmi Siccin’i duymayanınız kalmadı sanırım. Türkiyenin en çok izlenen korku filmini siz korku müptelaları için aldık oyun yaptık. Oyun yaptık dediysek hafife almayın sakın. Siccinde geçireceğiniz 60 dakikalık zaman dilimi Somestr’da yaşayacağınız en heyecan dolu anlar olacak.

Escapist Kaçış Oyunları Merkezi her zaman olduğu gibi sömestr tatili boyunca da sizlere eğlencenin en güzel halini yaşatacak. Üstelik aynı gün için 2. Oyuna %50 indirim, 2 oyun oynayana da 3. Oyun bedava ! E daha ne olsun 😊

 

Sizde doyasıya eğlenmek istiyorsanız, web sitemizden online rezervasyon yapabilir ya da bizleri arayabilirsiniz !