Basın Bülteni Gerçek Kaçış Oyunları Turizm

Turistler Neden Kaçış Oyunu Oynamalı ?

Turistler olarak Türkiye’yi gezmeye gelmişsiniz turunuza dahil olan turistler gelmiş veya arkadaşlarınız yurt dışından gelmiş. Aya Sofya, Sultanahmet, Galata derken tarihi dokuları iyice geçirdiniz ellerinizde. Hadi bir de gelmişken bir Beyoğlu yaptınız şöyle mekandan mekana aktınız. Haydi bir de yaza denk geldiniz kilyos sahilde mangalada gittiniz. Peki bundan mı ibaret ? Tabi ki hayır daha binlerce şeyi var ülkemizin. Fakat gezilmesi gereken yerler içerisine Escapist’i eklemelisiniz. Neden mi ?

Ülkemizde son zamanların en popüler etkinliklerinden olan kaçış oyunları sadece ülkemizde değil bütün dünyada yoğun ilgi görüyor. Zaten kaçış oyunu sever turistler gelip bir şekilde Escapist’i buluyor, fakat mevzu daha kaçış oyunlarını ne kadar sevdiklerini bilmeyen insanlar. E tabi ülkemizde olan insanlara bir şekilde ulaşıyoruz. Yurt dışındaki insanlara da ulaşmak için kanallarımız olsa da, orada iş birazda turistleri karşılayan insanlara düşüyor. Yani sizlere.  Sizler de şimdi sorabilirsiniz, turistleri neden oraya getirelim ? diye.

Escapist genel olarak turisti bol bir yer fakat burayı genelde kendi kendine gelen turistler buluyor ve çok memnun çıkıyorlar. Kaçış oyunu anlamında zorluk seviyemiz genel standart kaçış oyunlarının biraz üzerinde olduğu için bulmacalarımız beğeniliyor. Dekorasyon dediğiniz zaman zaten akan sular durur. Gelin bir Salgın oyunumuzun laboratuvarını bir gezin, Metruktaki köy evinde bir akşam yemeğine gelin, Kutsal Hazine’de piramitlerin içerisinde çılgın bir yolculuğa çıkın.

Eğer bu da yetmedi ise işte sizeturistler tarafından  tripadvisor sayfamıza yapılan bazı yorumlar.

“Amazing experience, a must for all!”  5/5

Escapist offers a unique, incredible experience in all of its games. I have been to 3 of their 6 games in total, and all of them were rewarding, very engaging and enjoyable! Solving a riddle or completing a task really really makes you feel good!!! And the designs of the rooms are very well-thought. The crew is incredibly approachable and helpful, and take your time if you are lucky as us to chat with the awesome game designer – the one making the most difficult but fun games – who is sometimes there on the spot!! Escapist is a must-to-visit, and believe me, you won’t regret it!

“Played all Rooms (Story)” 5/5

“First time visit “ 5/5

“Escape “ 5/5

Gerisine siz karar verin 🙂

Bir Cevap Yazın