Genel Gerçek Kaçış Oyunları

Hayallerinizdeki Ülkelere Kaçış

Başka ülkelere kaçış derken . . . tam böyle değil.

-Abi , Almanya’ya gidelim orada ekonomi süper. -Hayır Abi, bence Paraguay’a gidelim hem ucuz hem sıcak hem de cumhurbaşkanı vosvosa biniyo.-Yok yok bence Rusya’ya gidelim. Kızlar var. – Ay o zaman İsveç’e gidelim ayol, orada da erkekler var.

Bu tarz konuşmaların pek arttığı bir dönemde yaşıyoruz. Özellikle de genç arkadaşlarımızın ” başka ülkelere kaçış ” diye yanıp bittiği zamanlardayız. Tabi ki herkesin hayali başka. Herkesin hayali kendine. Bu hayaller başka  ülke değil başka şehir de oluyor bazen. Fakat, son bir iki ay içerisinde yurt dışına yapılan başvurularda %200 artış olmuş durumda. Tabi gitmek isteyenlerin arasında hovardalık yapma amacı ile gitmek isteyende yok değil. Ama genel olarak başka ülkelere kaçış havası hakim.

Ama şimdi bu o kadar kolay bir şey değil. Başka ülkelere kaçış dediğinizde, bu işi legal yollardan yapacaksanız bunun vizesi var, pasaportu var, başka bir ülkeye kabulü var, okula kabulü var, oturma izni var. Var da var. Yani Başka ülkelere kaçış pek öyle kolay değil. Keşke dünyamız sınırları ve ülkeleri olmayan bir yer olsaydı ve herkes mutlu mesut birbirini incitmeden ve sınırlarla kısıtlanmadan yaşasaydı. Ama böyle bir ütopyaya maalesef sahip değiliz arkadaşlar. Bu yüzden elimizdeki ile en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Elimizden gelenin en iyisinin de işe yaramadığı anlar olabilir. Ne yaparsanız yapın imkanlarınız el vermeye bilir. Sonuçta dünya burası her an her şey olabilir. ki bu da çok normaldir. Diyelim planlarınız işe yaramadı.

Çözüm Escapistte ! Başka ülkelere hatta evrenlere kaçış.

Şimdi dedim ya o iş öyle kolay değil diye. Hakikatten çok zor demek istiyorum aslında. Kaçamaya bilirsiniz arkadaşlar ve bu çok normal. Kabul edilemeye biliriz başka ülkelere veya durumumuz el vermeye bilir. Ne kadar can sıkıcı olursa olsun siz kendinizi üzmeyin. İlla da “bir yerden kaçasım vardı benim ya” diyorsanız, Buyurun gelin bizim odalarımızdan kaçın. Ha fakat uyarmalıyım sizi. Bizim odalarımızda öyle çantada keklik değildir.

Buyurun gelin sizi ağırlayalım karşılıklı bir çay, bir kahve içelim. Memnun olmadığımız durulardan beraber yakınalım. Sonra sizi kaçış oyunlarımıza misafir edelim. Orada sadece misafir kalmayın, baş rol olun ve kendinizi bambaşka bir hikayenin içinde bulun.

KAÇMAK İÇİN–> ALO KAÇIŞ HATTI : 0532 299 60 10

Başka ülkeye uçamaz isem, ben de ormana uçarım arkadaş.

Bir Cevap Yazın