Genel

Yaz Geldi – Depreşme Sezonu Açıldı

Yine yaz geldi – depreşme sezonu açıldı ve yine herkesin duygularının depreştiği, karşılıklı etkilenmelerin hat safhaya çıktığı, güneşin insanı olduğundan daha güzel gösterdiği o sezon resmi olarak açıldı.

Evet, yine yaz geldi . Güzel mi güzel ve sıcacık havaları beraberinde getirdi. Yazdan yaza atladığımız maceralar yeniden atılmanın vakti geldi. Bunların yanı sıra duygularımızın depreştiği bu sezonlarda yine o özel yazlığımıza gidip yine oradaki özel bir kız veya erkeği gördüğümüzde, heyecanlanacağız. Duygularımız depreşecek, tahminen de yine bir şeyler geveleyip saçmalama ihtimalimiz var.

Macera Sezonu

Her yaz olduğu gibi bu sezonda denize gireceğiz, gece gezmelerine çıkacağız , arkadaşlarımızla yaz partileri ve maceraları kovalayacağız. Tabi bu maceralar, partiler, çok rastgele de olsa, özünde yine aklımızda ” o malum kişi ” neden olmasın ? Sonuçta yaz aşkları bambaşka. Yazlığa vardığınızda ortama o ilk girişinizin heyecanı, sonra o ortamdaki o malum kişiyi gördüğünüzde hissettiğiniz heyecan. Bir de en yakın arkadaşınız  ” ya siteye yeni bir kız/erkek gelmiş , bir görmen lazım of ” diye bahsettikten sonra ilk ne zaman göreceğinizi düşünüp hissettiğiniz heyecan.

Hepimiz çok isteriz o duyguları yaşamayı yaz ortamının getirdiği o mükemmel hissiyatı. Herkesin kalbinde bir tane özel yazlık mekan vardır, en güzel anılarını orada yaşamıştır. Kimi için Kilyos, kimi için Silivri, kimi için Ayvalık, kimi içinse Bodrum. Türkiye’nin her yeri birilerinin özel yazlık mekanı. Her yerde birilerinin yaşadığı muhteşem ve eğlenceli ve heyecanlı anıları var.

Yaz Kaçamakları

Yaz sezonu beraberinde böyle güzel şeyler getiriyor bize. Fakat bazen de gidemiyoruz yazlıklarımıza, tatillerimiz yalan oluyor. Bazen çalışmalarımız yoğunlaşıyor hiç ama hiç vaktimiz olmuyor. Bazen de paramız olmuyor bir türlü gidemiyoruz. Fırsat bulunca bir kaçamak gibi kısa ve hızlı oluyor bazen. Bu yüzden bu yukarıda bahsettiğim şeyleri pekte yaşamaya fırsat olmuyor.

Evet bu taraftan baktığınızda biraz can sıkıcı ama hatırlatırım şehir içinde kaçamak yapmak için hiçbir zaman geç değil. Eğer yazlığa kaçamıyorsanız, gelin Trump AVM’ye Escapist Odadan Kaçış Oyunları Merkezinde bir kaçamak yapın ve kendi seçtiğiniz 6 farklı hikayesi olan 6 odamızın birinden kaçın. . . .Siz söylemezseniz , biz de söylemeyiz 😉