Eğlence

Yeniyıl Hedefleri ve Escapist

Yeniyıl Hedefleri: Yaratıcı Ol, Odaklan, Eğlen

Herkese yeniden merhaba, 2018’in adım adım yaklaştığı bu soğuk günlerde her birimiz yeniyıl hedefleri belirliyor ve planlar yapıyoruz. Kimini bitmeyen sınavları düşündürüyor, kimini ise rutin çalışma hayatı. Ancak eminim ki her birimizin ortak yeniyıl hedefleri ; arkadaşlarla daha çok vakit geçirmek, daha çok eğlenmek ve tabiki 2017 de yapamadıklarımızı yapmak. Motivasyonumuzu daimi  kılan da farklı deneyimler elde etmek. Neden sizlerde deneyimlerle dolu yepyeni bir dünyanın kapılarını aralamayasınız ? Escapist Kaçış Oyunları Merkezi yeniyılda da sizlere eğlenirken öğrenebileceğiniz, korkularınızı yenebileceğiniz ve motivasyonunuzu güçlendireceğiniz oyunlar sunmaya devam ediyor.

En Yaratıcı Haftasonu!

Yeniyıl hedefleriniz içerisinde daha kaliteli zaman geçirmek varsa, Escapist 6 farklı kaçış odası teması ile sizlere eşsiz bir deneyim sağlayabilir. Macera oyunları: 1796, Kutsal Hazine, Agatha’nın Anahtarı kendinizi bir filmin içinde hissettirecek ve tarihi dokusuyla sizleri büyüleyecek. (Edebiyat severlere ayrıca duyurulur ki Agatha’nın Anahtarı adlı kaçış oyunumuzun senaryosu Türkiye’nin en iyi polisiye roman yazarlarında Ahmet Ümit’e ait. ) Korku oyunlarımız: Siccin, Metruk ve Salgın’da ise adrenalin seviyeleriniz bir saniye bile düşmeyecek. Tansiyonunun hep maksimum seviyede olacağı bu oyunlarda arkadaşlarınızla geçireceğiniz en eğlenceli zamanlar olabilir.

Kurumsal Motivasyon

Escapist Kaçış Oyunları Merkezinde bireysel gruplarınızla oynayabileceğiniz gibi kurumsal hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Ekip arkadaşlarınızla iş stresinizi atabilir, kurum içi iletişiminizi arttırabilir ve doyasıya eğlenebilirsiniz. Yine dilerseniz Escapist’in 200 metrekarelik lounge alanında lezzetli catering hizmetimizden faydalanabilir, yaratıcı fotoğraflar çektirip keyifli anılar biriktirebilirsiniz. Ekip ruhunu doyasıya yaşamak, beraber yepyeni ve bambaşka maceraların içine atılmak istiyorsanız 6 tane kaçış odamız ve güler yüzlü ekibimizle sizleri burada ağarlamaktan mutluluk duyacağız. İlaveten dilerseniz kurum içi iletişim aktiviteleriniz ve işyeriniz için özel olan her günde Escapist sizler için farklı kafesten kaçış varyasyonları kurabilir, özel senaryolu oyunlar tasarlayabilir. Etkinliklerinizin amacına, katılımcı profiline uygun oyunlarla motivasyonları en yüksek noktaya taşıyabilir, ekip ruhunu güçlendirebilir.

Sizlerinde yeniyıl hedefleri’nde böyle bol eğlenceli ve öğrenmenin de hep devam ettiği zamanlar olsun istiyorsanız bizlere web sitemiz üzerinden, telefonlarımızdan daima ulaşabilirsiniz. Escapist Kaçış Oyunları Merkezi olarak 2018’de de sizlerin kaçış noktası olacağız.