Genel Gerçek Kaçış Oyunları Sınav

Sınavdan Kaçış – YGS Edition V 0.2

Merhaba sevgili sınav zedeler, önceki YGS yazımızda, sınava girdikten sonra sonunda çıkıp kendinizi bir kaçış oyunu ile ödüllendirmekten ve kaçış oyunlarının hayatta size kazandırdıklarından bahsetmiştik. Yarın büyük gün, sonuçlar açıklanacak, peki ya siz bunun heyecanı ile ne yapacaksınız ?

Öncelikle bütün, sınav tarafından bitap düşürülmüş ve sınav stresine yeniden girecek arkadaşlarımıza yeniden başarılar diliyor ve geçmiş olsun diyorum. Bundan hemen hemen iki hafta kadar önce bir YGS sınavı atlattık ve 28 mart günü bu sınavın sonuçları açıklanacak. Peki bu sonuçlara katlanmaya hazır hissediyor muyuz ? Sonuç iyi de olsa kötü de olsa size tavsiyem şudur; ” Notun ne olursa olsun, aldığın nottan kaçma, iyi ise iyi kötü ise kötü, iyi ise kutlarsın kötü ise merak etme çalışır düzeltirsin. Ha illa bir şeyden kaçasın var ise buyur gel bizim odalardan kaç (korkuya gelirsen, söz çok korkutmak yok. (yalan.))

İyi bir not aldığın için kendine oyun hediye et  veya aldığın kötü notu bir süreliğine unutmak için gel ve sakinleş. Merak etme hayat devam ediyor ve bu notlar işinize yarayacak olsa da bu notlar her şey demek değil.

Kıyamet beni durduramaz aklımla kurtulurum diyorsan; Sıfır Noktasın’dan kurtulmak için hayatta kalmayı bildiğin kadar sayısal bilimlere de yatkın olmalısın  adamım.

Zombi’de neymiş babası gelse durmam diyorsan; Salgın’da seni ailece bekleyen tatlı Zombiler var özellikle sınavda yaptığın puanı beğenmişler ve seninle tanışmak istiyorlar.

Benim oyunlarla işim yok ben bu kıyameti durdururum diyorsan; 1796 yılında dönmelisin. Kaptan Howard’ın evinde bir sınavda kurman gerektiğinden daha fazla bağlantı kurman gerekecek.

Ben büyük adam olacağım küresel ısınmayı durdurucam diyorsan; Harika çünkü 2048 yılında Kutsal Hazineler ile dolu Keops piramitleri tamda bu sorunun çözümü için olman gereken yer.

İlla da zekamı kanıtlayacağım diyorsan ;  Agathanın Anahtarın’ı bulmak için zekadan fazlasına ihtiyacın var dostum. Detayları görebilen bir göz ve bir detektifin soğuk kanlılığı.

Ben sadece çılgınca çığlık atıp deşarj olmak istiyorum diyorsan; Gel, kim olursan ol gel. Metruk’ta seninle oynamak isteyen bir sürü anlayışlı “şey” var.

 

Bir Cevap Yazın