detayli_bilgi
LÜTFEN REZERVASYON YAPMAK İSTEDİĞİNİZ OYUNU SEÇİNİZ
VEYA
OYUN SEÇME ARACIMIZDAN EKİBİNİZE UYGUN OYUNU BULABİLİRSİNİZ!
OYUN TÜRÜ
Korku
Macera
DAHA ÖNCE KAÇIŞ OYUNU OYNADINIZ MI?
OYNAMADIM 1 3 +5
OYUN FİYATLARI
2 Oyuncu
120 TL
3 Oyuncu
180 TL
4 Oyuncu
200 TL
5 Oyuncu
220 TL

KURULABİLİR OYUNLAR

50 m2'lik alana kurulan metal panellerden oluşan `Kafes` kendi içinde oyuncuların deneyimleyebileceği 8 alan sunmaktadır. Koridorların içerisinde fiziksel beceri gösterilmesi gereken 2 adet hareketli kafes bulunuyor. Oyun heyecanını oyuncularla beraber seyircilerin de paylaşması için 360o izlenebilir şekilde tasarlanmıştır.

Oyun Süresi 30 dk, oyuncu Sayısı 4, gerekli alan 50m2'dir.

İki adet karşılıklı pozisonlandırılmış demir kafesler arasında oynanan kaçış oyunudur. Oyuncular birbirlerine kafesler arasından kelepçelenir ve bu kelepçeler ise bir labirent içerisine bağlanır. Kendileri kelepçelerden kurtaran oyuncular sonraki adımlara geçerek Kafeslerden kaçmaya çalışırlar.

Oyun Süresi 15 dk, oyuncu Sayısı 2, gerekli alan 10m2'dir.

Kafeslerarası oyunu indoor/outdoor her türlü lokasyonda kuruluma uygun karşılıklı pozisyonlandırılmış demir kafesler arasında oynanan kaçış oyunudur. Festival, AVM ya da kalabalık etkinliklerde ihtiyaca göre 1 ‘den 5 kafese kadar büyütüldüğünde, 10 kişiye kadar oyun kapasitesine ulaşılır. Oyuncular birbirlerine kafesler arasından kelepçelenir ve bu kelepçeler ise bir labirent içerisine bağlanır. Kendilerini kelepçelerden kurtaran oyuncular sonraki adımlara geçerek kafeslerden kaçmaya çalışırlar. Oyun, dışarıdan izlenilebilir olduğu için sadece oynayanlar değil izleyicilerin de içinde olduğu bir aktiviteye dönüşür.

Oyun Süresi 30 dk, oyuncu sayısı 10, gerekli alan 30m2'dir.

Escape Zone modüler oyun sistemi farklı hacimlerde ve biçimlerde kurulabilir. Oyuncular kilitli kapılarla bölünmüş oyun alanlarında ilerlemek için her bölümde bulunan farklı fiziksel ve mental bulmacaları çözerek ilerlerler. Escapist Zone oyun tasarımları, Pazarlama iletişimi aktiviteleri için hedeflenen marka deneyimine özel, kurum içi iletişim aktiviteleri için firma çalışanlarına yönelik kurumsal değerlere özel, AVM, Festivaller, Üniversite Şenlikleri Etkinlikleri için hedef kitleye özel kurgulanabillir.

Oyun Süresi 15-30 dk, oyuncu sayısı 2-8, gerekli alan 10-50m2'dir.