detayli_bilgi
LÜTFEN REZERVASYON YAPMAK İSTEDİĞİNİZ OYUNU SEÇİNİZ
VEYA
OYUN SEÇME ARACIMIZDAN EKİBİNİZE UYGUN OYUNU BULABİLİRSİNİZ!
OYUN TÜRÜ
Korku
Macera
DAHA ÖNCE KAÇIŞ OYUNU OYNADINIZ MI?
OYNAMADIM 1 3 +5
OYUN FİYATLARI
2 Oyuncu
120 TL
3 Oyuncu
180 TL
4 Oyuncu
200 TL
5 Oyuncu
220 TL

KURUMSAL ETKİNLİKLER İÇİN OYUNLAR

Kurumsal şirketlerin kurum içi iletişim ve pazarlama iletişimi etkinlikleri için,

ile farklı, yaratıcı ve etkinlik amacına uygun oyun organizasyonları yapıyoruz. Çalışanlarınıza, müşterilerinize eğlenceli ve heyecanlı bir deneyim yaşatırken, etkin iletişim odaklı hedeflerinizi gerçekleştiriyoruz.

Gelin, sizlere farklı bir dünyanın kapılarını açalım...

Pazarlama İletişimi Etkinlikleri

Pazarlama İletişim Aktivitelerinizi Yaratıcı Oyunlarla Renklendirin!

Kurumsal markanızın bütünleşik pazarlama faaliyetleri arasında yer alan PR, tüketici kampanyası, ürün lansmanı... gibi aktiviteleri kapsamında yaratıcı ve orijinal fikirli kurumsal etkinlikler organize ediyoruz.

Etkinliklerde markanın hedef kitlesine yönelik,son dönemin popüler eğlencesi kaçış oyunları temalı deneyimler tasarlıyoruz. Son dönemde gençler ve profesyoneller, hayatı dijital yaşarken, eğlenceli, heyecanlı, zekice tasarlanmış, fiziksel ve mental bulmacalarla dolu “gerçek kaçış oyunları”ndan büyük keyif alıyorlar. Oyunlar sırasında çıkan görsel ve hikayesel malzemelerin sosyal medyada doğru bir strateji ile kullanılmasıyla istenilen mesajın geniş kitlelere yayılması da en etkin şekilde sağlanmış oluyor.

Escapist’in, Real Life Escape Game konseptiyle marka etkinliğinizi eğlence dolu bir karnavala dönüştürmeye ne dersiniz?


Kurum İçi İletişim Etkinlikleri

Bu Kez Kurumsal Ekipler Kahraman!

Kurumsal şirketler, kurum içi iletişim motivasyon toplantılarında oyunlaştırma (gamification) ile ekiplerin heyecanlı ve keyifli bir etkinlik yaşamasını sağlarken aynı zamanda şirketin vizyon, misyon, kurumsal değerler gibi verilmek istenen mesajlarını oyun deneyimi içinde en etkili şekilde verebilliyorlar. Kurumun İnsan Kaynakları stratejisini yansıtan detayların oyun içeriğine entegre edilmesi ile ekipler için eğlenceli ve geliştirici bir deneyim yaratmış oluyoruz. Ekipler eğlenirken aynı zamanda takım çalışması, ekip içi iletişim, liderlik, analitik düşünme, problem çözme, yaratıcılık, zaman yönetimi gözlem ve motivasyon becelerilerini sergiliyor.