detayli_bilgi
LÜTFEN REZERVASYON YAPMAK İSTEDİĞİNİZ OYUNU SEÇİNİZ
VEYA
OYUN SEÇME ARACIMIZDAN EKİBİNİZE UYGUN OYUNU BULABİLİRSİNİZ!
OYUN TÜRÜ
Korku
Macera
DAHA ÖNCE KAÇIŞ OYUNU OYNADINIZ MI?
OYNAMADIM 1 3 +5
OYUN FİYATLARI
2 Oyuncu
120 TL
3 Oyuncu
180 TL
4 Oyuncu
200 TL
5 Oyuncu
220 TL

ÖZEL SENARYOLU OYUNLAR

Kurumsal bir kalabalığın hep beraber oynayıp, rol alacağı kaçış oyunları tasarlanmaktadır. Etkinliğin hedefleri, kurumun mesajı, teması ve görselleri, katılımcı sayısı, mekan vb. kriterlerin yer alacağı brief doğrultusunda kuruma özel senaryo yazılıp, oyunun uygulaması ve yönetimi gerçekleştirilir.

Organizasyon : Discovery Channel, TLC PR Etkinliği

Prodüksiyon : Oyun malzemeleri, elektronik proplar, dekor, ses, ışık, intro-video prodüksiyon, cast, tematik kıyafet & aksesuar

Oyun Kurgusu : Oyuncular MI6 ajanlarının el fenerleriyle aydınlattıkları karanlık bir koridordan geçerek oyuna başlar. Yerde vurulmuş olarak yatan bir cesedin bulunduğu cinayet mahaline ulaşırlar. Cinayet mahalinde Sherlock, video konferans ile oyunculardan kötü karakter James Moriarty’nin planladığı suikastleri durdurmaları için yardım ister ve oyuncuların 30 dakika olan oyun süreleri başlamış olur.Oyunda bulunan fiziksel ve mental bulmacalarla oyuncular kimi zaman oyun alanları arasında koşuştururken kimi zaman da ekip olarak beraberce düşünüp çözümler üretirler.

Oyun Süresi 30 dk, katılımcı sayısı 150, tema dedektifliktir.

Organizasyon : Garanti Emeklilik Liderler Zirvesi Etkinliği

Prodüksiyon : Oyun malzemeleri, elektronik proplar, dekor, ses, ışık, laser show, mapping, intro-video prodüksiyon, cast,tematik kıyafet & aksesuar

Oyun Kurgusu :Oyuncular günün son konferansını dinledikten sonra sürpriz bir kurgu ile Santral Müze’sine alınırlar ve kostümlerini giydikten sonra, bugünden 2123 yılı dünyasına neler yaşandığının özetlendiği intro-videoyu seyredip oyun briefini dinlerler ve 120 dakikalık oyun süresi başlar. Oyuncular muhafızların gözetiminde, kimi zaman hipnoz odalarına girerek, kimi zaman lazer taramasından kaçarak, ekipler halinde mental ve fiziksel bulmacaları çözerler. Oyun sonunda tek bir amaç için yola çıkan ekipler, görevlerini tamamlar ve zaferlerini ses, ışık, mapping gösterileri eşliğinde kutlarlar.

Oyun Süresi 120 dk, katılımcı sayısı 120 / 12 Grup, tema Steampunk'tır.

Organizasyon : EY Türkiye Oryantasyon Etkinliği

Prodüksiyon : Oyun malzemeleri, elektronik proplar, dekor, ses, ışık, laser, cast

Oyun Kurgusu : Oyun alanına gelen oyuncular, Game Master tarafından oyunun hikayesini ve amacını dinler ve 45 dakikalık oyun süreleri başlamış olur. 8 grubun aynı anda oynadığı oyunda, ilk bölümünde takım çalışmasının fark yarattığı ağırlıklı olarak mental bulmacalar yer alır. Oyunun ikinci bölümünde ise oyuncuların adrenalin seviyesini yükseltecek lazer koridorlar ve ses/ışık oyunları gibi aşamalar vardır. Kafesler içindeki canlı serverları kilit altından kurtaran ilk ekip şampiyon olur.

Oyun Süresi 200 dk, katılımcı sayısı 200 kişi / 2 seans / 16 grup / 12 Grup, tema Bilim Kurgu'dur.

Organizasyon : Özel Davetli Etkinliği

Prodüksiyon : Oyun malzemeleri, elektronik proplar, marka değerlerini yansıtan özel tasarım ürünler

Oyun Kurgusu : Dünyanın farklı yerlerine saklanmış olan orijinal fıçılardan biri İstanbul’dadır ve oyun sonunda sadece bir kişinin saklı fıçıya ulaşması hedeflenir. Oyuncular kimi zaman ekipler halinde, kimi zaman ekip içindekileri elemek üzere fiziksel ve mental bulmacaları çözerek ilerlerler. Herkesi eleyen 2 kişinin yarıştığı, tüm izleyicilerin heyecanla takip ettiği final oyunu sonunda, bir kişi orijinal fıçıya ulaşmayı başarır.

Oyun Süresi 45 dk, katılımcı sayısı 120 kişi'dir.

Organizasyon : Beşiktaş Belediyesi Dünya Oyun Günü- OMO Marka Etkinliği

Prodüksiyon : Oyun malzemeleri, elektronik proplar, özel dekor (uçak enkazı), oyuncu özel kıyafet & aksesuar, intro-video prodüksiyonu

Oyun Kurgusu : Ekip çalışması, yardımlaşma ve odaklanmanın ön planda olduğu oyunda, çocukların dünyayı kirleten ve yeşil alanları yok eden kötü bir enerjiyi yok etmeleri istenir. Oyunu tamamlayan çocuklar dünyayı baloncuklarla doldurur ve ekip olarak hareket etme, ipuçlarını bir araya getirme gibi konularda deneyim kazanmış olur. Park içerisinde 360 derece olarak izlenir biçimde tasarlanan oyunda ve aileler çocukların en büyük destekçisi olur.

Mekan Beşiktaş Abbasağa Parkı (Outdoor) , Oyun süresi 15 dk, 8 kişi (7-12 Yaş) - Gün boyu seanslar